Israel ilmansaastuttaja

Tarviiko niitä öljytankkeja pommittaa, miettis vähän miten paljon saastetta niistä lähtee! Täys idiootteja kun sotivat niin että kohta saadaan uida hiilidioksiidipäästöissä!
3166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

minun valittu kansani ja he saavat tehdä mitä haluavat!
Tajusitko vai pitääkö vääntää rautalangasta?

Äänestä
  • Sinun kaulasi ympäri saisi vääntää rautalankaa.
    Ja maailma paranisi taas yhden kusipään verran.

    Äänestä

on kaikki sopimuksia vastaan, mutta vähät välittävät!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


häpeisivät kirjoitti:

Tarviiko niitä öljytankkeja pommittaa, miettis vähän miten paljon saastetta niistä lähtee! Täys idiootteja kun sotivat niin että kohta saadaan uida hiilidioksiidipäästöissä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu