päivä enää alkaa, onko ihanampaa päivää kuin on tää. Missäs kaikki on, kun päivä on kohta vaikka kuin pitkällä, eikä ketään paikalla? Hups, olipas jäädä sanomatta et sunnuntaita, ainakin kalenterin mukaan.
Voiko ihanammin
Ajankulu
6446
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Juu aika ihanasti aamu alkoi, sillä paras ystäväni soitti, että hän on juuri menossa Pärnuun ja tuonko teille viinaa. Tietysti halusin! Ainahan sitä joskus viinaa tulee otettua, vaikka nykyisin aika kehnosti- vanhuus?!! iskennyt.
Aurinko paistaa, vapaapäivä ja hyvää ruokaa tiedossa kun vähän grillaillaan pihalla tai kenties saaressa.
Mukavaa päivää kaikille!
on tosi mahtavia.Olen käynyt parikertaa siellä valkoisilla hiekoilla.
Auton parkkipaikka vain maksoi 35 EKR :(
-kylläkin.Darra on kaamee,mutta sillä se lähtee,millä on tullutkin.(vanha suomalainen kansanviisaus)
Hups! Ei ollakkaan ! Aurinko kutsuu!
Pitää grillata tuo oikea kylki vielä.....
MOOOI! ;DDD
vierelläin,ihan hiljaa lähelläin..
Mukavaa sunnuntaita sinullekin:)
terkkuja häistä!! tultiin vasta puoli 4 aikaan kotiin,oli tosi hauskat häät ;)) mitä tänne kuuluu??onko mitään uutta kivaa tapahtunut,josta oon jäänyt juhliessani paitsi :))