Kaikki, jotka kannattavat Halosta

maan venäläistämiseen ja lähentämiseen Venäjään. Halonen on nyt osoittanut olevansa Putinin läheisin liittolainen EU:ssa. Ääni Haloselle on ääni Putinille. Siitä vaan kannattamaan Halosta, Ahtisaaren perinnön tuhoojaa.
4139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja tuhosi suhteet Yhdysvaltoihin ja länteen. Maa halutaan kiinni Venäjään, Putin juhlii!

Äänestä
  • ________

    Äänestä

  • ------------- kirjoitti:

    ________

    taustalla yhtään asiaan vai? Oletko venäläinen?

    Äänestä

Näin ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


osallistuvat kirjoitti:

maan venäläistämiseen ja lähentämiseen Venäjään. Halonen on nyt osoittanut olevansa Putinin läheisin liittolainen EU:ssa. Ääni Haloselle on ääni Putinille. Siitä vaan kannattamaan Halosta, Ahtisaaren perinnön tuhoojaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu