Tässä herää epäilys,asiallinen viesti siitä miten EI KANNATA VASTATA tuon tyypin ja Kairaketun kommentteihin.Ja TUO POISTETTIIN.
IRONMIKESIN LOPPU-otsikko
POISTETTIIN!!!
231006
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Pitääkö ne kommentit nyt kirjoittaa uudelleen? Ironmikesin ei tarvitse enää osallistua.
mikä jakoperuste näillä poistetuilla on?
Tämähän oli asiaa,ei mitään herjausta.Eli eipä taida olla asiallisilla asiaa.
Sellainen tölkki jossa kansi.Kun kannen avaa,ilmestyy pellen naama.Samoin ilmestyy joku muukin,välittömästi....Pelle purkissa,saa ostaa tivoleista ja sirkuksista.
En ehtinyt lukemaan mahdollisia vastauksia viestiini, mutta mitä väliä. Avauksen aihe olla vastaamatta jollekin oli kuitenkin aika lapsellinen. Samalla aihe oli kuitenkin jo eräänlaista vastinetta ironmikesille. Aika typerää.
Nyt täällä jo luututaan. Tosin IM/KK vielä ulostaa minkä ehtii.
Nyt nukkumaan.Huomisen helteet odottavat!
Palstalla on nuo kaksi viestiä nyt työn alla ja huomenna ratkeaa mikä on seuraava siirto asian suhteen.
Viestejä ei ole poistettu jotta ylläpito saa tutkia ne rauhassa. Muut ironmikesiin liittyvät viestit poistettiin palstan turhan vierittämisen takia koska palsta nyt kuitenkin on tarkoitettu päivän polttaviin uutisiin.
Ylläpito päättää mitä jatkossa tekee kun huomenna palaavat työmaalle.
Banniin tuo ääliö on saatava eihän tuossa ole mitään tolkkua enään.
Vai että pappamikelle on tulossa taas kerran noutaja, mikäpä siinä.
Eihän siitä tollosta ole muuta ikinä tullutkaan kuin paskansuoltoa joten hyvin joutaa. Ehkä täälläkin puhutaan sitten enemmän Maailman Menosta kuin pappatunturin huollosta.
Savon homo voi pitää naamarinsa kiinni ja keskittyä vain lampaisiin. Mike on aivan liian kova luu savon homppelipojalle. Pelkäät Mikeä kuollaksesi, se moneen otteeseen täällä huomattu. Mike puristasi mielellään pikkumieheltä paskat housuihin, mutta sinua ei ole saanut millään ilveeellä esiin rotankolostasi. Kutsu on käynyt alleen paskojalle jo riittävän usein.
Koska aiot kirjoittaa ENSIMMÄISEN asiapitoisen viesti vuosiin? Homoaiheitasi on täällä naurettu jo aivan riittävästi.
Terve vaan.
Ihan ensimmäiseksi minun pitää ottaa osaa puolestasi kun olet mennyt noin huonoon henkiseen kondikseen.
Koitahan poika nyt nousta suosta sillä maailma tarvitsee myös tomppeleita ja sinä olet siinä hommassa paras.
Myös kiinnostuksesi eläimiin (lampaat) on saanut varmaan monet eläinaktivistit itkemään kyyneliä. Miksi minä pelkäisin sinua? Eihän kukaan voi pelätä kaltaistasi raihnaista kyykkijää joka on mennyt sekaisin jatkuvan kyykytykseni jäljiltä. Älä enää huutele minulle niin saatat parantua.
Kesäterveisin SavoRULES
Mitäs se Manne nyt on tehnyt?
En valitettavasti lukenut palstaa eilen, joten ilmeisesti missasin jotain.
Hehe, sitä se kilju teettää :)
Edellisen otsikon alta:
"IranManne sekosi päästään ja väitti nostavansa Suomi24:n arvoa, koska hänellä on mukamas niin paljon lukijoita.
Harmi vaan, että lukihäiriön raiskaama mannepoika ei tajua, että hänellä on paljon naurajia, ei lukijoita :))
Ja bussi manne tuskin ajaa, tokko lienee ajokorttiakaan ellei sossu ole maksanut.
Terveisiä vaan sinne Tuusula City Boylle, Suomi24:n megiamogulille, hahahahah"
Mikäs tuossa nyt valetta oli?
Ja sitäpaitsi, mitä vittua sinä minun kirjoituksiani täällä kopioit?
Rautalangasta,tämä oli se valhe:"En valitettavasti lukenut palstaa eilen, joten ilmeisesti missasin jotain."
Ja valheesta jäit kiinni.
Mistä valheesta?
Sanoin etten lukenut palstaa eilen, että olisin nähnyt mitä idiootti Manne on taas tehnyt.
Missä siis vale, häh? Saatanan vatipää....
Mikset todista, että Mike on manne? Siksi, että keksit sen mätää tihkuvasta nupistasi. buaaaah!
Kas kas, Mannen perseennuolenta koneiston ahkerimpia lutkuttajiahan se siinä!
Kerro minulle, että kyseinen sienirihmastoa muistuttava hupiveikko Ironmikes EI mustalainen?
Mistä tiedät, tunnetko ehkä hänet? Hahaha!
Todista!
Kurgan=Ironmikes,sama tyyppi.
Kuinka tulit tuohon nerokkaaseen päätelmään?
Hehehe! Aika paha läppä :))
Tekstien vertaaminen ei ole vaikeaa psykologiaa:
tiettyjä asioita ei voi peittää,eikä kirjoittaja pystykään niitä muuttamaan.Ne paistavat kuitenkin läpi,vaikka yrittäisi niitä muuttaa.
Se riittäköön sinulle!
Älä suotta mene tanssikursseille jos rytmitajusi on tuota luokkaa.
hankala minun olisi kirjoittaa samalla "rytmillä" kuin IranManne, koska minua ei vaivaa paha lukihäiriö, kuten mannea.
Hauska provo tuo sinun juttusi kaikesta huolimatta ;)
hämäys!