Valkaisu tehty

Moikka vaan kaikille!
Hampaaní ei ole pilalla. Zoomivalkaisu tehtiin viime viikolla. Ihan kävin sellaisessa hammaslääkärikeskuksessa, jossa työskentelee yliopistolla työskentelevät hammaslääkärit. Tekevät tutkimustyötä ja osa hammaslääketieteen proffia.
Valkaisu sujui loistavasti ja ei ollut mitään jälkioireita, kiitos ansiokkaan ja osaavan hammaslääkärin. Kyllä zoomilla onnistuu ja nyt hampaat hohtaa!
9735
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

...

Äänestä
  • Ihme mainostamista..perustele (oikein hammaslääketieteellisin perustein miel. tutkimustuloksiin viitaten), miksi ko. valkaisu olisi parempi kuin perinteiset keinot.

    Äänestä

  • Mä haluaisin kanssa kuulla miksi tuo olisi parempi kuin joku muu? Onko sulla edes tietoa millä aineella valkaisu tehtiin? Kerro miksi, mua todella kiinnostaa.

    Äänestä

oon miettinyt menemistä, mutta olen kuullut että kallista, koskaan kukaan ei kuitenkaan hintaa ole kertonut. missä hintaluokassa mennään

Äänestä
  • siinä 500e paikkeille. toki hintaa tulee enemmän jos hampaita tarvitsee ensin paikata tai tummia paikkoja vaihtaa vaaleampiin.

    Äänestä

  • Mulla maksoi 300 euroa kaikkinensa. siinä on mukana hammastarkastus ja puhdistus (45min), jotka tehtiin ennen valkaisua. Kirveli vähän se valkaisu, mutta luvattiin että pitäisi useamman vuoden pysyä valkeana, saas nähdä, toivotaan :)

    Äänestä

  • tarkastus ja puhdistus kirjoitti:

    Mulla maksoi 300 euroa kaikkinensa. siinä on mukana hammastarkastus ja puhdistus (45min), jotka tehtiin ennen valkaisua. Kirveli vähän se valkaisu, mutta luvattiin että pitäisi useamman vuoden pysyä valkeana, saas nähdä, toivotaan :)

    missä pääsit 300:lla eurolla kun joka paikassa hinta tuntuu olevan 500 euroa.

    Äänestä

Minulla maksoi 200 euroa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Zoomilla kirjoitti:

Moikka vaan kaikille!
Hampaaní ei ole pilalla. Zoomivalkaisu tehtiin viime viikolla. Ihan kävin sellaisessa hammaslääkärikeskuksessa, jossa työskentelee yliopistolla työskentelevät hammaslääkärit. Tekevät tutkimustyötä ja osa hammaslääketieteen proffia.
Valkaisu sujui loistavasti ja ei ollut mitään jälkioireita, kiitos ansiokkaan ja osaavan hammaslääkärin. Kyllä zoomilla onnistuu ja nyt hampaat hohtaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu