Eläköön Israel ja Bush!

Olen anarkisti ja kannatan George W. Bushia länsimaisenvapauden jämerimpänä puolustajana - ja nyt olen koko sydämestäni Israelin puolella sen taistellessa jälleen kerran itsenäisyydestään antisemiittejä ja uskonnollista fanatismia vastaan.
11721
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Anarkismi on turhaa järjetöntä pelleilyä jota ei voida puolustaa mitenkään.

Äänestä
  • Tuo oli kertakaikkisen lapsellinen provo. Ilmeisesti nimimerkistä päätellen kyse olikin juuri lapsen rajojensa koettelemisesta. Mikä taas olisikin mielenkiintoinen aihe.

    Äänestä

aivan vitun huono provo.

Väärä foorumi ja kaikinpuolin liian yksioikoinenkin. Ei tuosta saa mitään keskustelua aikaiseksi. Kaikkihan tietävät kuinka idiootti on tämä Bush ja kuinka typerästi nyt Israel toimii. Jos koitat ärsyttää kääntämällä asiat päinvastaseksi menet tyystin mynkään kuten edellä. *säälivä katse*

Opettele osaamaan. Koita edes.

Äänestä

Mnen vittuuuuuuuun runkkari!


Vitun natsi!

Äänestä
  • Kun sanoo totuuden eikä vain toistele muiden mielipiteitä -eli on aidosti anarkistinen- saa kuulla olevansa provoilija. Tyypillistä wannabe-suurhumanisti-poikien meihin tyttöihin kohdistamaa vähättelyä.

    Äänestä

  • Advanced Girl kirjoitti:

    Kun sanoo totuuden eikä vain toistele muiden mielipiteitä -eli on aidosti anarkistinen- saa kuulla olevansa provoilija. Tyypillistä wannabe-suurhumanisti-poikien meihin tyttöihin kohdistamaa vähättelyä.

    Anarkismi on anarkomarkojen turhaa huuhaata jota hokevat kannabishöyryissään.

    Äänestä

JUMALAUTA!

Vittuun koko Israel. Kun joku nyt tekis asialle jotain. YK on täysin munaton. Siviilejä tapetaan
kun Israelilaiset vihaavat libanonilaisia ja se viha ei rajoitu mihinkään hizbollahiin..believe that.
Oottakaas vaan kun Pohjois-Koreakin tekee seuraavat ohjuskokeensa. Saa Bush-Bitch ja muut kusipäät vähän mietittävää.
Kuinkas sitten suu pannaan..???
Vitun epähumaania toimintaa kaikilta tahoilta!

Äänestä
  • Eu:n nopean toiminnan joukot tullaan viemään libanoniin sotimaan kaikkia vastaan. Pohjois-Korea sitten on asia erikseen ne häviää sodan kun USA lopettaa avustus pakettien lähettämisen ja ei yksi Korea voi sotia USA, JAPANI, Etelä-korea, RANSKA, SAKSA,ENGALNTI, NORJA, CANADA, AUSTRAALIA JA ITALIA näitä kaikkia vastaan tai voi yrittää muttei voi voittaa.

    Äänestä

  • MARSHALL kirjoitti:

    Eu:n nopean toiminnan joukot tullaan viemään libanoniin sotimaan kaikkia vastaan. Pohjois-Korea sitten on asia erikseen ne häviää sodan kun USA lopettaa avustus pakettien lähettämisen ja ei yksi Korea voi sotia USA, JAPANI, Etelä-korea, RANSKA, SAKSA,ENGALNTI, NORJA, CANADA, AUSTRAALIA JA ITALIA näitä kaikkia vastaan tai voi yrittää muttei voi voittaa.

    Kyse ei ole siitä kuka sodan voittaa vaan siitä että Pohjois-Korealla on hallussaan ydinkärkiä, joten valtavaa tuhoa he tulisivat aikaan saamaan vaikka kukasitvittuikinä sen lopulta voittaa..
    PK:n johdolle, etenkin Kim Jong-Il:lle on KUNNIAKYSYMYS taistella periaatteidensa puolesta, vaikka sitten oman kansan kustannuksella. Kyllähän se nytkin nähdään kun PK:n gulageilla sanotaan olevan yli 200 000 ihmistä vankina..ja mistä syystä?? Lukekaapa kirja "Aquariums of Pyongyang" niin ymmärrätte..(vaikka kyllä varmaan ymmärrätte sitä lukemattakin).
    Kyllähän ne ohjustestitkin onnistuivat,sillä ohjukset ammuttiin LIIKUTELTAVILTA alustoilta!
    Väitteiden mukaan PK:lla on hallussaan jopa 800 (!!) ydinkärkeä..niistä jos ehdittäisiin suhaista liikkeelle edes 5% niin voi itse kukin miettiä kuinka paljon tuhoa se aiheuttaisi..

    Äänestä

Kysyisin sinulta Advanced Girl

Okei onko oikein että ihmisiä kuolee?

Ketkä tällä hetkellä sotii?
(siihen ryhmään kuuluu puska yrjö ja israel)
Sodissa kuolee.

Okei täytyyhän se vapaus maan hankkia jotenkin mutta kyllä se täytyisi tehdä ILMAN aseita. Kaikki on vain halusta kiinni!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Advanced Girl kirjoitti:

Olen anarkisti ja kannatan George W. Bushia länsimaisenvapauden jämerimpänä puolustajana - ja nyt olen koko sydämestäni Israelin puolella sen taistellessa jälleen kerran itsenäisyydestään antisemiittejä ja uskonnollista fanatismia vastaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu