miesten sukkahousut. Mutta vähän kyllä kiristää tuolta haarojen välistä liikaa... Aattelinkin tehdä siihen kohtaan reiän, jotta tavara mahtuu paremmin housuihin. Onko muut käyttänyt samaa tekniikkaa?
Ostin eilen
7
1081
Vastaukset
- sylvi !
etkö tosiaan tarkene lyhyissä kalsareissa.
- saksikäsi Edward
Tuo konsti kuulostaa niksipirkka -osastolta. Parasta on aina ostaa heti oikea koko. Kts. esim. edellinen aihe:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000012&conference=4500000000000397&posting=22000000017863265
Kerran testasin piruuttani (ihan oikeesti!) niksipirkasta lukemaani vinkkiä: Kun sukkisten toiseen lahkeeseen tulee silmäpako, leikkaa lahje polven yläpuolelta irti ja pue toisen vastaavan käsittelyn kokeneen puolikkaan kanssa, niin kas, saat lisää käyttöaikaa. Eipä kannata kokeilla, tulee hiostava tupla housuosa ja rullautuvat puolilahkeet. Toimii ehkä hätätapauksessa, jos ei kerta kaikkiaan ole mahdollisuuden rajoissa ostaa uusia.
Toki osaava saksikäsi voi näin saada aikaiseksi Wolfordin Stay-Hip -tyyppiset muoti-ihmeetkin:
http://www.wolford-boutique.com/ftpuser/pics/21646.jpg - Nimetön
ootko oikeesti yhtä pihalla kun mä???
mitä helvettiä sä sukkahousuilla teet?- keimo setä
meinasitko pankin ryöstää?! miehet pitää sukkahousuja vaan päässä ja nekin miehet on rosmoja... totta maar, näin on on on, juu ei!
- Ihmettelijä 2
Ei sukkiksilla mitään helvettiä tehdä.
Niillä kevytlämmitetään jalkoja, tahvo!
Ootpas tyhmä kun et tuota tiedä.
Eikö oikein pollassa leikkaa? Ihmettelijä 2 kirjoitti:
Ei sukkiksilla mitään helvettiä tehdä.
Niillä kevytlämmitetään jalkoja, tahvo!
Ootpas tyhmä kun et tuota tiedä.
Eikö oikein pollassa leikkaa?tahvo juuso oon, mut kuka vittu lämmittää jalkoja
- syyski
nikka kirjoitti:
tahvo juuso oon, mut kuka vittu lämmittää jalkoja
Ämmäää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?692539Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset
Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U892426Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut192161Purralla luistaa hihna isolla pyörällä
Näki taas eilisillan tv-tentissä kuinka paniikissa oli kannatusromahduksen takia. Ei saanut kuin tiuskittua yksittäisiä441831Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai931791Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia
joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin1171717Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?
Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä2591659Mitä koululla tapahtui?
Onks kellää mitää vinkkilöit miks helikopteria tarvittii vuoksenniskan koulul https://www.is.fi/kotimaa/art-200001193287251087Persuilla kannatusromahdus - enää 13,5%.
Ylen tuorein puolueiden kannatusmittaus kertoo, että persujen kannatus on enää 13,5 prosenttiyksikköä. Kepu on mennyt he3241015Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si9987