just tuossa latasin netistä dudesons elokuvan, annan teille ilmaisen vinkin: ÄLKÄÄ OSTAKO/VUOKRATKO KO. "LEFFAA", SE ON VAAN YKSINKERTAISESTI NIIN P-A-S-K-A!! ja sitä jukkaa jos näen niin pahkaan tulee, v***n sian rääkkääjä!!!!
duudsonit=paska
8
880
Vastaukset
latasit?
tiiätkö mistä sivuilta sais kummeleiden uusimman leffan?
kiitos- löytyy
kans netistä. eikun vaan etsimään! ps. hiirelle jää kummelissa paljon rahaa ;)
kertokaa osoite mistä saa duudsoneiden leffan imutettua?
ja myöskin kummeleidem..
kiitos- .............
ostakaa kaupoista niinkuin normaalit ihmiset älkääkä varastako saatanan pummit. Varsinkaan jos kyselet "nettisivua" josta sen voisi ladata.
- dc++
............. kirjoitti:
ostakaa kaupoista niinkuin normaalit ihmiset älkääkä varastako saatanan pummit. Varsinkaan jos kyselet "nettisivua" josta sen voisi ladata.
laita googleen dc ja eikun pelejä,musiikkia ja leffoja hakemaan.
- kokokoko
dc++ kirjoitti:
laita googleen dc ja eikun pelejä,musiikkia ja leffoja hakemaan.
Riippuu ihmisestä, pitääkö Duudsoneiden elokuvasta. Itse pidin ja ei possua (eli Britneytä) kiusattu yhtään :)
Ja ostakaa se leffa kaupasta, Duudsonit eivät kovin rikkaita äijiä ole kuitenkaan. - Duudsonit!
kokokoko kirjoitti:
Riippuu ihmisestä, pitääkö Duudsoneiden elokuvasta. Itse pidin ja ei possua (eli Britneytä) kiusattu yhtään :)
Ja ostakaa se leffa kaupasta, Duudsonit eivät kovin rikkaita äijiä ole kuitenkaan.joko se Duudsonit DVD on tullu kauppojen hyllyille? Itse en oo vielä näny ensimmäistäkään.
- msmdmdm
Duudsonit! kirjoitti:
joko se Duudsonit DVD on tullu kauppojen hyllyille? Itse en oo vielä näny ensimmäistäkään.
Eipä ole vielä tullu, vasta 6.9.. :P
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1728451KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4527610Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei763880Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521613675Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1183054Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään552815Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv432060- 1262056
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231883Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211791