Israel tappaa jo Suomalaisia

Taitaa olla sympatiat Israelin suuntaan aika lailla miinuksen puolella täällä Pohjolassa.

Kriisi vain kasvaa päivittäin, toivottavasti sota ei laajene naapurivaltioihin.

Silloin ollaan jo isomman kapinan edessä...
2233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nyt jo jutellaan, että Suomalainen YK henkilö olisi Hizbolahin pantti vankina !

Äänestä

Höpö höpö. Rintamalla tapahtuu. Sehän on selvä että voi osua keneen tahansa kun murkulaa viuhuu ilmassa. Kyllä YK-väki sen tiedostaa kun alueelle lähtee. Mitä tahansa voi sattua. Niin ikävää kuin se onkin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Hit-man kirjoitti:

Taitaa olla sympatiat Israelin suuntaan aika lailla miinuksen puolella täällä Pohjolassa.

Kriisi vain kasvaa päivittäin, toivottavasti sota ei laajene naapurivaltioihin.

Silloin ollaan jo isomman kapinan edessä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu