Juutalaiset tämän päivän natseja??

Pitävät itseään jonain superkansana. Ovat vallanneet Usa:n hallinnon täysin. Tappavat muita surutta. OLisko aika palauttaa ne maanpinnalle! Saatanan luuserit!
4206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niinhän se näyttää olevan, hitler oli oikeassa puhuessaan juutalaisesta salaliitosta

Äänestä

Eivät ole vielä uskaltaneet perustaa keskitysleirejä palestiinalaisia/arabeja varten?
Vai mahtaiskohan jo löytyä joukkohautoja?

Äänestä

70000 kuollutta arabien toimesta viimeisen kahden vuoden aikana. Mihis tämä on unohtunut? Joidenkin palstalaisten muisti on yhtä pitkä kuin viimeisin uutislähetys.

Äänestä

Palautaa ne maan alle tai tuhkata

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mtkrf kirjoitti:

Pitävät itseään jonain superkansana. Ovat vallanneet Usa:n hallinnon täysin. Tappavat muita surutta. OLisko aika palauttaa ne maanpinnalle! Saatanan luuserit!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu