Mitä lisäravintoja pitäisi syödä jos haluaa ennemmän "potkua" treeneihin?
Lisäravinnoiden perusteet
Apuvaaa
6525
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kreatiinia.
Unohda kreatiini. Osta heraa ja kaseiinia. Aamulla otat yhden annoksen kaseiinia, päivällä annos joka on puoliksi heraa ja puoliksi kaseiinia ja illalla ennen nukkumaan menoa yksi annos kaseiinia.
Annoksen koko 25-40grammaa.
Muista myös vitamiinit!
Siis se aamu annos siis HERAA, ei kaseiinia. :D
Jos sä siis sitä "potkua" haluat treeniin, niin vedä muutama kofeiininappi ennen treeniä. Sen hyötyvaikutuksista voidaan olla kahta eri mieltä, mut kyl kofeiinilla ainaki saat kropastas enemmän irti.
vaikka kuppi kahvia..
ite vedän ennen treenejä taurmaxia ja muutaman napalm primerin ja anabolic fuelin, toisinaan kretiiniä, ja heraa! jotain testos boosteria, kun voimat on maassa raskaan työpäivän takia eikä millään jaksais, ni noi on auttanu!
vaikkakin moni muu on eri mieltä, mutta mua ne on jeesannu!