viestin mistä johtuu ettei keskustelu palstoille pääse. Mutta ette viitsinyt tiedottaa asiasta. Miksi ?
Foorumi olisi voinnut laittaa
pääsivuille,
11262
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Minä luulin, että banni oli iskenyt.
Kaikki taisivat luulla samaa!
Ja nyt sitten salaliittohörhöilemään että mikä oli katkoksen syy? Supo tutki palstan kirjoituksia ja otti ip:eitä ylös? Vai Mossad?
Antaudutaan porukalla. Ei niille mahda kuitenkaan mitään. Kuulen jo yöllisen koputuksen ovella.
Ne tulee läpi mistä vaan. Tai murkuloita pudottelevat niskaan, niillä on omat säännöt kaikkeen.
Ei perhana, eihän ne pistorasiasta pääse?
Ne voi olla jo aivoissa. Olemme jonkin kokeen testiryhmää. Minulla ainakin on ollut kummallinen olo koko illan. En ole koskaan kokenut mitään vastaavaa.
Kun päätä on juilinu koko illan! Huhhuh! Ei kai sentäs vai sitteskin.
Hei mä keksin! Kuuppa täyteen tenua ni ne kupsahtaa alkomahoolimyrkytykseen. Huh. Helepotuksen huokaus. Kosanderi aukee just.
Minä ajattelin jatkaa kokeessa. Onhan tämä kuitenkin ainutlaatuinen tilaisuus tehdä maailmahistoriaa.
tälle palstalle, sitä varten on kehitysideat palsta, samoin palaute.
Tällä palstalla kirjoitetaan todellakin niin monenlaisista asioista ja keskustellaan oikeasti niin vähän, että tällainen ketju ei todellakaan mitään haitannut.
sitten kun näitä tälläisiä "väärän palstan" tarinoita on kymmeniä, satoja, se alkaa jo haittaamaan..lisäksi viesti on siinäkin mielssä väärällä palstalla, että ylläpito ei välttämättä lue ollenkaan ko.viestiä, palstan seriffille ei asia kuulu mitenkään.
"Kehitysideat
Miten haluaisit kehittää Suomi24:n palveluita? Luemme kaikki tälle palstalle jätetyt ehdotukset.
Lähetä meille suoraa palautetta jos haluat henkilökohtaisen vastauksen.
Tekniset tiedotteet"
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000004&conference=1500000000000074&subcat=1861