Kuinkahan käy?

Tere!
Mulla oli yli vuosi sitten haimatulehdus.
Mitä luulette mitenköhän käy,jos uunavuanna otan 10 kepua..? Enkä sitten taas aikoihin.
1158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Se nyt on niin ja näin...miten olet parantunut, mutta isäni sanoi, että kaljasta tulee pahimmat poltot (sillä on haima sökönä)
Että otappa mielummin, vaix salmiakkikossupullo uutenavuotena tai viiniä.
Tai kaikista mieluiten tyydy maitoon =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sgrf kirjoitti:

Tere!
Mulla oli yli vuosi sitten haimatulehdus.
Mitä luulette mitenköhän käy,jos uunavuanna otan 10 kepua..? Enkä sitten taas aikoihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu