HALPAAN !
Miten se suu nyt pannaan terroristien puolustajat, häh ?
Miten se suu nyt pannaan terroristien puolustajat, häh ?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Vale tappaa sielun.
Hei voisitko hieman antaa lisätietoa? Jotain linkkiä vaikka...
tehtailee näitä monessakin mielessä vajaita aloituksia.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/200607304938754 uu. shtm /
tapahtumasta (9/11) on kohta viisi vuotta!!
kolme vastausta, mikä kuvaa tämän LUUSERIN "sielunelämää"!!!!
Israel tunnisti jo Qanan iskun.
Antaisitko lisätietoa,jotain linkkiä vaikka.
hizbollah tappoi omiaan houkuttelemalla israel "ansaan". He siis lähettivät raketteja Israeliin tämän talon luota, jotta Israel iskisi siihen. Taloon oli pakattu omia kansalaisia, lapsia, naisia ja vammaisia. miehiä ei uhrattu. Näin he saivat maailman vastustamaan Israelia ja "oikeuttamaan" kostoiskut.
Itse luulen että, Hamasin ja hizbollahin sotilaat ovat ikänsä tappaneet ja suunnitelleet sotilaallisia iskuja. Heille rauha merkitsee "työn" ja harrastuksen ja koko olemassaolonsa merkityksen loppumista. Sieltä juontaa todellinen syy toimintaan. Allah ja muu historia on sivuseikka ja "oikeuttaa".
kun Israel oli lopettanut ilmaiskut kyseisiin kohteisiin. Asiaa tutkitaan nyt mm. satelliittikuvista ja muista lähteistä.
Tappoivatko siis terroristit propaganda tarkoituksessa omia lapsiaan ja vammaisia ? Mistä saa tarkempaa lähdetietoa asiasta?
Tutkimuksen ajan vallitsee tulitauko ilmassa. Tulitauko saattaa jatkua.
Israelin propaganda ei toimi, kun alueella parveilevat sotilasvakoojat näkevät Hizbollahien rakettien lähtöpaikat ja Israelin vastaiskut reaaliajassa. Ainoa ongelma on, että dataa tulee enemmän kuin vakoojat ehtivät analysoimaan.
on se WTC-salajuoni kakka