Tänää alkaa (on menossa jo) pelinaisten uudet jaksot, tosin mie oon nähny jo pari ekaa jaksoa Ruotsissa.. SPOILER
Se Conradin heila (en muista nimeä muuttuu hulluksa ja alkaa suhteen Brunon kanssa. Sitte sen C:n entinen heila löytää sen aseen sieltä Brunon takapihalta ja sitte Bruno yrittää piilottaa sen.
Sitte joku uus pelaaja ei ole niin hyvä kuin.. jotain ja joku palkaa pari korstoa murtamaa sen jalat.
-----------
Eli aika hmm.. erikoinen kausi tiedossa..
Se Conradin heila (en muista nimeä muuttuu hulluksa ja alkaa suhteen Brunon kanssa. Sitte sen C:n entinen heila löytää sen aseen sieltä Brunon takapihalta ja sitte Bruno yrittää piilottaa sen.
Sitte joku uus pelaaja ei ole niin hyvä kuin.. jotain ja joku palkaa pari korstoa murtamaa sen jalat.
-----------
Eli aika hmm.. erikoinen kausi tiedossa..
Vastaukset 5
Vanhimmat
se tummaihonen on lesbo! Sillä ja sen naisavustajalla on suhde!
että mitä tän illan jaksossa tapahtui, kun missasin sen. Joko häitä vietettiin? Tuliko Tanya takas? entä Joan Collins?
Lucy meni kyllä sinne kirkkoo, mutta vain kertomaa, ettei sen ja Brunon liitto ole oikea, koska Bruno oli vasta viikkoa aiemmin (valojen uusintaa) hankkinut eron. Eli kun ne sillon joskus oli menny naimisii, Bruno oli jo naimisissa. En nyt muista oliks Tanya tuossa jaksossa, koska itekkii missasin siitä osan ja muistan vaa pääpointit siitä. Nyt mie en valitettavasti muista kuka Joan Collins on.. Sorry..
Tanya ei tullut vielä takaisin.
Lucyn ja Brunon häät peruuntuivat, kun Lucy jätti Brunon alttarille. Amber ja Bruno aloittivat suhteen ja muuttivat yhteen Brunon ja Lucyn kotiin. Amber tosin vain sen takia, että epäilee Brunoa Conradin murhasta. Amber harjoitti "temppelissään" Conradin palvontaa ja jakson lopussa kiersi Brunon pihaa metallinpaljastimen kanssa, ilmeisesti etsimässä kätkettyä asetta.
Sparksin pomo lähetti kaksi miestä ensin viihdyttämään Dariusta ja juottamaan tämän humalaan. Mukavan illan päätteeksi kuitenkin heittivät Dariuksen rappusia alas ja katkaisivat tämän jalan.
Uuden pelaajan (musta mies ja värikkäät vaatteet, en muista nimeä) vaimo on pettänyt tätä uuden naisavustajansa kanssa.
Siinä tapahtumat lyhykäisyydessään.
¨Amber harjoitti "temppelissään" Conradin palvontaa ja jakson lopussa kiersi Brunon pihaa metallinpaljastimen kanssa, ilmeisesti etsimässä kätkettyä asetta. ¨
Amber löytää sen aseen ens jaksossa ja jotenkii Bruno löytää sen taas ja piilottaa sen jonnekkii leikkimökkii (Amber huomaa sen) ja sitten kun Brunon ja Lucy:n tytär meinaa mennä sinne leikkimökkii Bruno säikähtää ja suurinpiirtein huutaa, että 'sinne et kyllä mene..' tai jotain..