Heipä hei

Käykä läpinäkyvät muovipussit kortsun korvikkeena, jos ei satu H-hetkellä oleen ...
4197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on parempi, että kumpikin menee omaan mustaan jätesäkkiinsä, ja unohtaa, mitä oli tekemässä.

Äänestä

mutta on kai se parempi kun ei mitään..

Äänestä

Käytä ihmeessä, jos haluat tulehduksen... eikö keskeytetty yhdyntäkin olisi parempi???

Äänestä
  • konsti on elmukelmu, ihonohut ja kivasti muotoutuva.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


korvike? kirjoitti:

Käykä läpinäkyvät muovipussit kortsun korvikkeena, jos ei satu H-hetkellä oleen ...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu