Hulkki nousee lavalle! Vapiskaa!

146998
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

hulkilta löytyy lihasta toisin kuin sinulta

Äänestä

kaivaa verta nekustas. No jos sä riisikeppi saat joskus lihasta ni sitten sut jopa voidaan ottaa todesta!

Äänestä
  • Finnejä näkyy olevan melko paljon selässä..

    Äänestä

  • gdsdgs kirjoitti:

    Finnejä näkyy olevan melko paljon selässä..

    hävettääkö nyt?

    Äänestä

Niih, ootko ite menossa kisaamaan tänä vuonna?

Äänestä
  • 80-luvulla 150 kiloa!!

    Äänestä

  • Mr Red and Yellow kirjoitti:

    80-luvulla 150 kiloa!!

    Niin paljon roinaa että oksat pois.

    Äänestä

vielläki sä jaksat täällä höpistä :D

Äänestä

On se hulkki kymmenen vuoden päästä suunnilleen eläkkeelle valmis, ainakin pärstän mukaan... Muistuttaa jo nyt meikäläisen isää naamastaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Läskisontiainen kirjoitti:

http://www.pakkotoisto.com/vbulletin/showthread.php?t=51162

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu