Venäjällä osataan nyt tehdä oikeita

http://english.pravda.ru/photo/report/auto-715

Ei muuten yhtään pahan näköinen tuo slaavimobiili.
5231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

varmaan sikasiisti konepellin alta.Noi pyöreet
muodot on onnistunut hienosti ja autosta näkee,
että kaikki on pakattu oikein ja tuhtia tavaraa!

Äänestä

Ei ollenkaan pahan näköinen, samaa mieltä.
Todella esteettinen kokonaisuus, olisiko mahdollisesti mitään teknistä dataa kyseisestä nelipyöräisestä.

Äänestä

Venäjällä on yli 10000 TOIMIVAA ydinohjusta!
Sellainen fakta pistää hullu-Bushinkin pöksyt väpättämään ja mahan kuralle...

Äänestä
  • SATEESTA!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


autoja kirjoitti:

http://english.pravda.ru/photo/report/auto-715

Ei muuten yhtään pahan näköinen tuo slaavimobiili.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu