Miksi Jämsän mies tappoi Paulan?

Ei kai kukaan noin vain tapa ilman motiivia? Mikä on tuossa?
4210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jotkut naiset käy kuumina psykopaatteihin.

Äänestä
  • mITEN SE TUO RAKETTIMAINEN POLIITTINEN NOUSU- LIITTYYKÖ SIIHEN MITÄÄN? tYTTÖ ON 2V -KOSKA NOUSU ALKOI?

    LAPSIPARKA!

    POLIITIKOT ....NO

    Äänestä

  • KERTOKAAPA SE kirjoitti:

    mITEN SE TUO RAKETTIMAINEN POLIITTINEN NOUSU- LIITTYYKÖ SIIHEN MITÄÄN? tYTTÖ ON 2V -KOSKA NOUSU ALKOI?

    LAPSIPARKA!

    POLIITIKOT ....NO

    hisbollah järjesti sen asian.

    Äänestä

että puoliso tuli kateelliseksi nousussa olevasta urasta ja ei osannut puhua siitä naiselle.

Yksinhuoltajissa on paljon päteviä ja lahjakkaita naisia, toki muitakin mahtuu joukkoon.Monen miehen on vaan niin vaikeaa sulattaa sitä, että nainen on kyvykkäämpi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seliä kehiin kirjoitti:

Ei kai kukaan noin vain tapa ilman motiivia? Mikä on tuossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu