Ihan maalin näköinen

5311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Isosta reiästä on sisälle mennyt Israelin raketti, reunat taipuneet alaspäin, ja pienistä rei'istä on tullut ulos sisällä kuljetettujen arabiräjähteiden roiskeita, reunat taipuneet ylöspäin.

Äänestä
  • saan kuvani nettiin, niin annatko yhtä tarkan analyysin älykkyydestäni?

    Äänestä

  • kaikki reiät ovat syntyneet ulkoa sisäänpäin!

    Äänestä

  • optikolle kirjoitti:

    kaikki reiät ovat syntyneet ulkoa sisäänpäin!

    Kyllä ne minun 3 x 4 cm :n kännykkäruudullani näyttävät siltä kuin sanoin!

    Äänestä

  • Raketeissaan arabiräjähdysaineita vai ampuuko tyhjiä ohjuksia?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ambulanssi kirjoitti:

http://billmon.org/archives/ambulance.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu