Voimailukirja ?

Joulu painaa päälle ja kaverille olisi löydettävä
joku voimailu/bodaus/kuntoilukirja lahjaksi.Mutta
mikä?
6335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Dorian Yatesin "Blood and Guts" on hyvä. Sen saa esimerkiksi Wrangelta.

Äänestä

Suosittelen Rattoa, se on hyvä.

Äänestä

Jos ei Wrangelta löydy Blood & Gutsia niin Ebaysta tai Amazonista varmaan löytyy.

Äänestä

....äijät on kymmenisen vuotta myöhässä :):):)

Äänestä
  • Tietenkin, mitä muuta luulit?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viikingin veli kirjoitti:

Joulu painaa päälle ja kaverille olisi löydettävä
joku voimailu/bodaus/kuntoilukirja lahjaksi.Mutta
mikä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu