Israelni puolustajat

esim muille miten käy kun puolustaa vääryyttä.Se nähtiin jo Adolfin aikaan,teidät melkein ennätettiin tuhota ennenkuin suuri saatana ehti teidät pelastamaan.Seuraavaa kertaa ei tule ihmiskunta on ymmärtänyt kuinka mätä kansa te olette,teidän täytyy tuhota.Täten ihmiskunnan tulevaisuus on taattu,5000000 muuta ihmistä ei voi olla väärässä.
5233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Et taida pitää demokratiasta. Olet tyypillinen sosialisti... Sinua miellyttää vain kaaos, terrorismi ym.

Äänestä

Ei muuten tuhottu mnu suku on aina ollut israelin puolella, eikä niitä ole kukaan koskaan uhannut, saatikka Hitler. Oot vähä niinku harhaluulonen. Mä luulin että Hitler vihasi vaan juutalaisia. Ja sä väität että myös juutalaisten puolella olevia. Menehän uudestaan nettiin hakee tietoa.

Äänestä

Terroristeja. Missä maassa? Muuten toi on suomen väkiluku, ei täällä noin paljo ole maahanmuuttajia. Muuten toi luku on muutenkin väärä,palestiinalaisia terroristeja on jo puolitoista miljoonaa.Ja kun laskee muut.

Äänestä

väärässä, meinaan koko arabimaailma, EU, YK, Euroopan sokeat konsensupellet jne. muslimienpussaajat.

Juutalaiset tietää miten homma menee. Kannattaa ottaa oppia jos meinaa hengissä selvitä.

Äänestä

Kyllä teillä muslimeilla taitaa olla hieman erikoinen käsitys oikeasta ja väärästä. Mielestäsi on oikein tehdä terrori-iskuja mutta väärin puolustaa omaa henkeä. Tuollainen ajattelutapa ei vain sovi (kaikille) länsimaalaisille. En tiedä, ketä nuo mainitsemasi viisi miljoonaa ihmistä ovat, mutta kyllä he voivat olla väärässä. Taisi niitäkin ihmisiä olla yli viisi miljoonaa, jotka uskoivat joskus, että maapallo on litteä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olette varoittava kirjoitti:

esim muille miten käy kun puolustaa vääryyttä.Se nähtiin jo Adolfin aikaan,teidät melkein ennätettiin tuhota ennenkuin suuri saatana ehti teidät pelastamaan.Seuraavaa kertaa ei tule ihmiskunta on ymmärtänyt kuinka mätä kansa te olette,teidän täytyy tuhota.Täten ihmiskunnan tulevaisuus on taattu,5000000 muuta ihmistä ei voi olla väärässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu