Mikä tässä osastossa oikein mättää? Ensin poistetaan ihan täysin asiallinen ja sääntöjen mukainen keskustelu, sitten kun siitä laittaa kyselyn niin sekin poistetaan!!!!
Kuka täällä oikein noita poistattaa, poistatko sinä itse vai onko se jonkun kettuilijan toimesta ja jos on niin voisitko ottaa selvää? Tää nimittäin alkaa vähitellen kyrsimään, ei vaan mua vaan on täällä muitakin joiden viestejä, asiallisia HUOM!, on turhaan poisteltu.
Joku näköjään tykkää tehdä kiusaa poistattamalla muiden viestejä!
Tai jos sinä olet vastuussa viestien poistosta niin oliskohan sit aika vaihtaa sefua sellaiseen joka olis tasapuolinen kaikkia kohtaan eikä suosi eräitä ja sorsi toisia!!!
Taas viesti poistettu! Haloo Zamio!
8
972
Vastaukset
Alotappas nyt miehen logiikkaan kuuluva keskustelu,niin saa kyllä jäädä palstalle.
Mukavaa illanköllykkää t.Zamio :)- ei varmasti jää
Ensinnäkin mun keskustelut ei ole ollu mitään pornojuttuja vaan täysin sääntöjen mukaisia, siks toiseks jos täällä eräät vakkarit saa keskustella kahdestaan niin miksi toiset ei sitten saisi? Mä en tule tähän palstalle kirjoittamaan enää mitään tän jälkeen, en miehen logiikkaan kuuluvaa enkä mitään muutakaan! Ja aion kyll levittää sanaa tän palstan ahdasmielisyydestä niin että goodbye, katotaan miten paljon täällä on porukkaa puolen vuoden jälkeen..veikkaan kaks..
- DC.
ei varmasti jää kirjoitti:
Ensinnäkin mun keskustelut ei ole ollu mitään pornojuttuja vaan täysin sääntöjen mukaisia, siks toiseks jos täällä eräät vakkarit saa keskustella kahdestaan niin miksi toiset ei sitten saisi? Mä en tule tähän palstalle kirjoittamaan enää mitään tän jälkeen, en miehen logiikkaan kuuluvaa enkä mitään muutakaan! Ja aion kyll levittää sanaa tän palstan ahdasmielisyydestä niin että goodbye, katotaan miten paljon täällä on porukkaa puolen vuoden jälkeen..veikkaan kaks..
Mitä se sun keskustelu sitten koski? Mihin se liittyi? Voithan sä kirjoittaa palautetta ylläpidolle ja kertoa heidän mielipiteensä asiaan siitä oliko sun viesti miehen logiikka osioon sopiva.
- feikki.
Onko siinä joku prosenttiluku että viestin täytyy liittyä miehen logiikkaan? Jos on niin mikähän se mahtaa olla? Olisiko 70-90%????
Vai täytyykö olla satanen.
Entä tietääkö rajat siitä kun viesti poistetaan?
Olisiko mahdollista että laitat ihan helvetin tarkat ohjeet tälle palstalle kirjoittelusta.
Nimittäin siksi, että epäilen sinun olevan nainen jolla "lieviä" vaikeuksia miesten kanssa. - ihme hiippari
feikki. kirjoitti:
Onko siinä joku prosenttiluku että viestin täytyy liittyä miehen logiikkaan? Jos on niin mikähän se mahtaa olla? Olisiko 70-90%????
Vai täytyykö olla satanen.
Entä tietääkö rajat siitä kun viesti poistetaan?
Olisiko mahdollista että laitat ihan helvetin tarkat ohjeet tälle palstalle kirjoittelusta.
Nimittäin siksi, että epäilen sinun olevan nainen jolla "lieviä" vaikeuksia miesten kanssa.Jos nyt otetaan esimerkiksi palsta nimeltä "naisen logiikka" niin voi kyllä sanoa että Zamio antaa julkaista paljon enemmän asiattomiakin viestiä kuin kyseisessä palstalla. Eli jos ette osaa kirjoittaa provosoimatta kumpaakaan sukupuolta niin ÄLKÄÄ SITTEN KIRJOITTAKO saatanan puupäät!
- DC.
ootko varma että se viesti edes tuli tänne näkyville? Ei ne täällä suomi24:ssäkään satavarmasti aina toimi!
- poistetaanko tämäkin?
Siis mitä? Poisteleeko joku muu kuin ylläpito näitä viestejä? Taidan olla vähän tyhmä kun en ymmärrä.
Itsekin nimittäin olen lähettänyt asiallisia viestejä johonkin ketjuihin ja kun olen käynyt tsekkaamassa myöhemmin, että mites keskustelu on edennyt, niin olen huomannut, että puolet viesteistä on kadonnut. Tosi outoa.
Ymmärtäisin, jos kyseessä olisi epäasialliset viestit, mutta itse kyllä pyrin kirjoittamaan ihan normaalisti ilman provokaatioita.- nimimerkityksetön
, siis uskallat ilmoittaa eriävän mielipiteesi , ihan näytöllä, asiasta kuten sivujen toimivuus tai tekniset vastaukset niin niinhän lähtee kuten varmaan tämäkin. oikeassa elämässä nämä poistelijat eivät pääse toteuttamaan itseään vaan täällä piilossa tekevät sen. Olisi kiva tavata naamakkain siis ihan oikeassa elämässä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2364115Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t472857Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2401820- 1071738
Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus991711Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin161559Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e521530- 151470
Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1731447Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?251252