I love me because I'm Viper !!!
haluaako joku tietoa lisäravinteista ?
haluaako joku tietoa lisäravinteista ?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kerro mielummin ittestäs.Kuka olet ja mikä sua vaivaa?Kannattais hakeutua hoitotädin luo.
Jos kerrot Viperi kuka olet, niin ostan sulle 10 herapussia sinne sängyn alle. Ajattele kuinka paljon sitten säästät vuosikustannuksissa!!
Olen bodaaja Muhokselta. Enempää ei mielestäni tarvitse paljastaa tälläisellä anonyymillä palstalla.
Sinä se et osaa kun puhua paskaa!! Taas tuli sulta herapussillinen housuun :D:D
heh, kunhan heitin tsoukkia !!! Kukakohan se oikea Viper on ? Mua kiinnostaisi tietää kans !! Olen seurannut tällä palstalla, että taitaa olla Viperillä pakkasta korvien välissä ! ja aika pahasti onkin.
Katso tuo nimimerkkini...siinä on piste ennen V-kirjainta eli ihan vain herjauksen vuoksi laitoin itselleni nimimerkin ".Viper". Puhtaasti kirjoitettu Viper on varattu Viperille, sitä ei voinut käyttää. Oli pakko nähdä jengin reaktiot ja tehdä samlla Viperille jäynää. :)
En ole Viperi,enkä sulle mikään muukaan.Sä olet ihan oikeesti sairas nupistasi joten hakeudu hoitotädin luo.Kuka tervepäinen viittii kirjottaa klo 05.10 tollasia juttuja.