ITSEVALTIAAT lopetetaan huonona

Mielestäni "Itsevaltiaat" TV-sarja voi lopettaa jo.

Saattaa nimittäin olla että laumasieluiksi kasvatetut vasemmistosuomalaiset äänestävät "Itsevaltiaat" -floppisarjan perusteella.

Eli itsevaltiaat, superfiasko jo syntyessään.
4191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Porvarit esitetään sarjassa aivottomina pelleinä, mutta demarinuket Paavo ja Tarja ovat suuria ja päättäväisiä johtajia. Siinä sitten kouluttamattomat siwan kassat valitsevat ketä äänestää.

Äänestä
  • Jep. Näin se siinä "animaatiopotaskassa" on.

    Äänestä

  • sivistämisen! Tuskin kukaan olisi pahoillaan jos he eivät Paavoa äänestäisi.

    Äänestä

  • kassojen kirjoitti:

    sivistämisen! Tuskin kukaan olisi pahoillaan jos he eivät Paavoa äänestäisi.

    Paavo johtaa Matin "kautte."

    Vasemmisto-Mestari ja holhous-kisälli.

    "Katkera-Paavo" valitsi "Maito-Matin" pääministeriksi Kansan äänestämän Annelin tilalle.

    Eli: Paavo johtaa Matin "kautte."

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Showna.....x kirjoitti:

Mielestäni "Itsevaltiaat" TV-sarja voi lopettaa jo.

Saattaa nimittäin olla että laumasieluiksi kasvatetut vasemmistosuomalaiset äänestävät "Itsevaltiaat" -floppisarjan perusteella.

Eli itsevaltiaat, superfiasko jo syntyessään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu