ISRAELILLA PALJON YSTÄVIÄ

Mitä tekivät kommarit silloin kun uskovaiset marssivat Israelin puolesta? Söivät sipsiä sohvalla median aivopestävinä ja sen seurauksena vihaisina.
Niin, te olette monet sellaisia vihaisia sipsin syöjiä. Koittakaa pärjäillä. Onneksi ette vaikuta makoilemisella maailman menoon mitenkään.
17471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Olisko pitänyt mennä heittämään kivillä noita marssijoita? Soluttautua mukaan omin julistein ja aiheuttaa sekaannusta? Vaiko olisiko peräti
pitänyt varustautua pommeilla tuohon koko juttuun ja räjäyttää itsensä tuossa kulkueessa?

Äänestä
  • näyttää mielipiteemme maailmalle. Te osaatte vänistä kotonanne.

    Äänestä

  • OSAAMME kirjoitti:

    näyttää mielipiteemme maailmalle. Te osaatte vänistä kotonanne.

    Israelin ja Usan aivopesemä ANTIKRISTUKSEN kätyri sinä olet, kuljet saatanan talustusnuorassa ja hän nauraa sinulle raukalle suoraan helvetissä :D

    Äänestä

  • OSAAMME kirjoitti:

    näyttää mielipiteemme maailmalle. Te osaatte vänistä kotonanne.

    Menehän suomenkielen oppitunnille - selitä mitä aioit sanoa?

    Äänestä

  • Suomenkielen oppitunnille kirjoitti:

    Menehän suomenkielen oppitunnille - selitä mitä aioit sanoa?

    vänistä ja mistä sen löysit? Omasta päästäsikö vaiko roskiksestasi? Eikö olisi aika vihdoinkin siivota siellä kotona, sekä pääsi, että roskiksesi :D

    Äänestä

Oli hienoa nähdä sekä Israelin Daavidin tähden liehuvan Israelin sinivalkoisissa lipuissa että meidän siniristilippujamme samassa kulkueessa.

Suomi ja Israel liittyvät sinivalkoisin sitein toistensa kohtaloihin!

Äänestä
  • nähdä miten suuri kannatus suomalaisen murhaajilla on Suomessa.

    Äänestä

  • Tuo hurmoshenki saattaa olla verenhimoisella koirallakin, kun se pääsee veren makuun.

    Äänestä

Minäkin käänsin potkukelkkani toisinpäin ja rupesin ajattelemaan. Jos hakkaat päätäsi seinään - se on sinun huvisi. Mutta Israel on terrorivaltio USA:n talutusnuorassa ja murhaa naapurikansojaan aina kuin vain tilaisuus tulee. Jos ei tule - se tehdään - kuten näimme! Tekopyhiä uskovaisia - Me Libanonin kannattajat haluamme rauhaa ja libanonilaiset vangit takaisin kotiin - samoin maat ja asunnot,jotka nyt on varastettu ja tuhottukin! Korvauksia ei ole tullut! Saksalta Israel kehtaa vielä puolen vuosisadankin jälkeen ruinata rahaa - mutta se onkin se, joka juutalaista kiinnostaa.

Äänestä

joita haastateltiin televisioon puhuivat hoono soomi, mistä johtunee.

Äänestä
  • Kyllä hävetti vaikka katsoin televisiosta! Ehkä tv-miehet tahallaan haastattelivat tolloja? Änkyttämällä tuli jotain uloskin. Naurettavaa toistaa kuin papukaija USA:n massamedian ns. falskia tarinaa esim. piiloon menevistä taistelijoista! Olisiko heidän sitten pitänyt tulla rivissä juutalaisten teurastettaviksi, kysyn vaan!

    Äänestä

  • Hävettävä teko kirjoitti:

    Kyllä hävetti vaikka katsoin televisiosta! Ehkä tv-miehet tahallaan haastattelivat tolloja? Änkyttämällä tuli jotain uloskin. Naurettavaa toistaa kuin papukaija USA:n massamedian ns. falskia tarinaa esim. piiloon menevistä taistelijoista! Olisiko heidän sitten pitänyt tulla rivissä juutalaisten teurastettaviksi, kysyn vaan!

    Hitzpollah käytti ihmisiä kilpenään öö.. :O

    Äänestä

olin korjaamassa tyttäreni autoa, grillaamassa ja saunomassa.

Äänestä
  • Enkä sitä paitsi paljon paskaakaan välitäkään!

    Äänestä

maailman menoon erittäin paljon kirjoittelemalla palstalla.

Äänestä

kuinka paljon on suomalaisia? jotka tukevat ja kiittävät suomalaisen YK upseerin murhaajia.

Äänestä
  • Eipä ollut yhtään kylttiä rauhanturvaajan puolesta! Ei ollut yhtään kylttiä murhatuista Libanonilaisista! Ei yhtään kylttiä, että säästäkää asunnot ja työpaikat Libanonissa. Vain rauhaa ja rakkautta - Jeesus rakastaa - Hurmoslauluja - täyttä paskaa - Todellisuus on hukassa. Kuinka itseään järkevinä pitävät ihmiset voivat mennä jeesus-marssille??

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


MAASSAMME kirjoitti:

Mitä tekivät kommarit silloin kun uskovaiset marssivat Israelin puolesta? Söivät sipsiä sohvalla median aivopestävinä ja sen seurauksena vihaisina.
Niin, te olette monet sellaisia vihaisia sipsin syöjiä. Koittakaa pärjäillä. Onneksi ette vaikuta makoilemisella maailman menoon mitenkään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu