Burnerit

Tietääkö kukaan mistä löytyisi yrttipohjaista tai synteettistä burneria jossa ei olisi pajunkuorta eikä sen puoleen asetosalisyylihappoakaan?

Harvassa tuntuvat olevan. Asetosalisyylihappo allergian kanssa muunlaisten käyttö on mahdotonta.
1163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ephedrayrttiä...löytyy myös synteettisenä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mano Brute kirjoitti:

Tietääkö kukaan mistä löytyisi yrttipohjaista tai synteettistä burneria jossa ei olisi pajunkuorta eikä sen puoleen asetosalisyylihappoakaan?

Harvassa tuntuvat olevan. Asetosalisyylihappo allergian kanssa muunlaisten käyttö on mahdotonta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu