MUTINOITA

hmmmmm

..mörkö kai kakki yöllä suuhuni.. hiukan säikähtäen heräsin krapula-aamuuni kun iso paskakärpänen pörähti lentoon huuliltani.. tajusin on pestävä hampaat..
3215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

suuseksiä? No se iso paskakärpänen lähtee aina aamulla. Morkkis ei sitten lähde hammaspesulla.

Äänestä
  • Aloittaja

    ..nou shuushex.. elikä kai se mörkösit oli?.. morkkis lähtee suomiviinacolallallallallaaa

    Äänestä

  • Että pojalla on jäänyt pylly pyyhkimättä wessassakäynnin jälkeen. Kuka siis itse asiassa on syyllinen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeejees kirjoitti:

hmmmmm

..mörkö kai kakki yöllä suuhuni.. hiukan säikähtäen heräsin krapula-aamuuni kun iso paskakärpänen pörähti lentoon huuliltani.. tajusin on pestävä hampaat..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu