Eesti boiga potkii Siljan jengin pihalle ja alkaa maksamaan ruttopalkkaa Superfast Ferriesin tapaan!
Tallink boikottiin!
xeww
8434
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=114&conference=4500000000001458&posting=22000000018800209
saavat tästälähtien yksin seilata niillä purkeilla.
ensin mallia Siljan palvelusta ja sitten vasta alkaisivat toimimaan omin päin.
Eihän Tallingin henkilökunnan nyrpeetä naamaa viitsi katsoa kukaan.
Vielä lisäksi kun pitää rukoilla loppu rahoja aina takaisin.
Tosin ehkä henkilökunta ottaa näin palkkansa asiakkailt.
Myös se KIITOS kuuluisi palvelu alan ihmisen osata sanoa.
Tosin eihän tämä yhtiö kauvaa tuu toimimaan kun velkaa on enemmän kuin Siljalla oli ennen myyntiä.
Pääsee halvemmalla laivalle!
Juuri tallinkista kirjoitin tuolla edessä päin, Meldialla niin suurta rahastusta , tlasi kahvin ja pyysin lasin vettä, se olisi maksanut erikseen sanoin että kyllä kahvin kanssa kuuluu vesilasi, niin äijä ärähti mulle VAIN KONJAKIN KERA, mutta tais olla v"""nut kun oli niin vähän asiakkaita ei saanut vedettyä ohi paljoakaan.Ei lyönyt sitä kahviakaan koneeseen, mutta pyysin kuitin, hyvä ettei tullu tiskin yli vetään mua lärviin.
Opetelkoot käyttäytymään. Homma vanhaa neukku perinnettä, silloin kauppias oli kunkku.
Mistä se Eestiläisten laivojen henkilökunnan tympeä asenne tulee? Niissä täytyy olla tosihuonot kemiat johdon ja duunareitten välillä, vai johtuuko se palkoista vai jostain muusta.
Entäs se kun ovat vuosia päästäneet kaikki paskat mereen. kertoo yritysmoraalista enkä minä ainakaan kannata tuollaista.
Anneli
sori Keijo!