X-1R lisäaineesta ?

Kuuluuko ko. lisäaine Motor up luokkaan vai onko
aineella jotain referenssiä ?
1409
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

.. kun aloittivat myyntiään esittelivät VTT-
tuloksia, jossa ainetta oli käytetty
Merenkulkulaitoksen jäänmurtajissa ja '..en
muista minkä' ison liikennöitsijän busseissa
(tuplasivat öljynvaihtovälin).
Lisäksi heillä oli 'laakeri.kitka.demo.härveli',
jolla todistivat maallikolle/harrastajalle aineen
toimivuuden....
Käytin muutaman öljynvaihtovälin 200SX:ssä tuota,
ja ainakin venttikoneiston äänet pieneni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sumo kirjoitti:

Kuuluuko ko. lisäaine Motor up luokkaan vai onko
aineella jotain referenssiä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu