ojentaja

Sanokaapa muutama tehokas ojentaja liike kun välineet rajoittuvat käsipäinoihin...
entä miten selkää kannattaisi kotosalla koittaa treenata kun ei ole mitään penkkeja tai vastaavaa?
2307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kämmenet vierekkäin lattialle rinnan alle ja pungeratamaan...

Äänestä

ojentajille IMO on niskantakaaojennus käsipainolla.
Kaksinkäsin ensin (isot) ja sit yhdellä kädellä.. riittää jo pienet..
Loppuun taljalla..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


liikkeet kirjoitti:

Sanokaapa muutama tehokas ojentaja liike kun välineet rajoittuvat käsipäinoihin...
entä miten selkää kannattaisi kotosalla koittaa treenata kun ei ole mitään penkkeja tai vastaavaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu