A.He ovat tyylikkään näköisiä.(kuka vaan näyttää sexikkäältä bemarin ratissa)
B.He kulkevat näyttävästi liikenteessä. Yleensä hieman lujempaa kuin muut, koska bemari on lujempaa ajettaessa kuin pikkutaivas!
C.He ohittelevat melko paljon. Syy: Alitehoista bimmeriä ei ole koskaan valmistettu, se oli joku toinen merkki, jonka takaluukussa luki 200 D?
D.Heidän autonsa eivät ole japanissa rakennettuja massatuotteita, vaan pikemminkin yksilöllisesti viimeisteltyjä silmää hiveleviä taideteoksia.
E.Heidän ei tarvitse ruikuttaa naisia kyytiin, eikä luukuttaa subbarilla westlifeä tulleensa huomatuksi. Kutoskoneen puheet eivät jätä ketään kylmäksi, tytöt jonottavat kiimaisena neljälle vapaalle istumapaikalle.
F.He pukeutuvat ronskin miehekkäästi. Heillä ei kiinnosta hassata ylimääräisiä rahoja hinttarimaiseen liituraitapukuun, ylimääräiset rahat kuluvat korkeaoktaaniseen bensaan. Syy: Bemarilla cruisaaminen on yhtä narkoottista kuin marinpoltto!
G.He ovat vaatimattomuuden perikuvia, eivätkä koskaan ylpeile autoillansa. Syy: Ei tarvitse, jos alla on parasta mahdollista.
Nyt tiedätte keiden kyydissä parhaat naiset nautiskelevat!!
T:Yksi heistä...
Miksi naiset rakastuvat BMW miehiin???
8
528
Vastaukset
- DX
Onko pojilla ongelmia miehisyyden kanssa. Antaako BMW lisää senttejä vai saako BMW:llä vain HIV:tä
- Henkka Jii
a) "kuka vaan näyttää sexikkäältä bemarin ratissa" hehheheeeeh
b) "bemari on lujempaa ajettaessa kuin pikkutaivas" Juu kunnon bemarilla on kiva ajaa lujaakin. Sillä taas ole naisten kanssa mitään tekemistä. Ja keskiverto suomalaisella Bemarilla on parempi ajaa suht' rajoitusten mukaan tai pääsee tutustumiskierrokselle helvettiin.
c) "He ohittelevat melko paljon" Ohittamallako muka naisia saa? LOL!
"Alitehoista bimmeriä ei ole koskaan valmistettu" Valitettavasti Baijerische Motoren Werke on valmistanut myös mallit joiden persiissä lukee esim 1502, 315, 316 1.8, 324d, 524td, 518 1.8, jne jne eli tuo nyt oli tosi puppua.
d) "silmää hiveleviä taideteoksia" Kauniita ovat Bemut katsella. Paitsi e65 mutta niitä tuskin tarvitsee paljon Suomen kamaralla katsellakaan. Ja onhan sekin sisustaltaan ja tekniikaltaan suoranainen taideteos.
e) "tytöt jonottavat kiimaisena" ...Kunnes heräsit unestasi ja olit taas yksin patjallasi.
f) "hinttarimaiseen liituraitapukuun...yhtä narkoottista kuin marinpoltto" Jos polttaisit vähemmän sitä maria niin jutuissasi olisi varmaan enemmän tolkkua. Kaikki tutut asianajajat ajelevat Bemarilla puku päällä ja kieltämättä itsekin Bemariaikoihin tuli suharoitua paljon skraga kaulassa enemmän tai vähemmän puku päällä. Tosi Bemarilla ajamisesta saa tolkuttoman adrenaliini"rushin" jolla ei pilven pössyttelyn kanssa ole mitään tekemistä, todennäköisesti verrattavissa ensimmäiseen heroiinipiikkiin jos nyt huumeisiin pitää verrata.
g) "eivätkä koskaan ylpeile autoillansa" Kuten tuo vuodatuksesi osoittaa? Puhumattakaan sen postaamisesta tavallisen monelle eri palstalle?
"Nyt tiedätte keiden kyydissä parhaat naiset nautiskelevat" Ensi kerran kun sinulla on taas varaa maksaa se 50€ että saat venäläisen ilolinnun Bemariisi näyttelemään rakastunutta sen 10 minuuttia mitä aktisi todennäköisesti kestää, muista seuraavat sanat: Parhaat naiset nautiskelevat vällyjen välissä eivätkä välitä autostasi pätkääkään.
Henkka
No, oli aika retee provo kuitenkin
ps: Jollei ollut provo niin onnea ilmeisen hiljattain hankkimallesi Bemarille anyway, varmasti ihan passeli kärry ajaa kunhan palaat takaisin maan pinnalle jossakin vaiheessa :-) - ewb
Eiks ne bemarit kasata Virossa, tai jossai halpamaasa kuminkin.
- Kallonkutistaja
Aina kun nainen rakastuu mieheen, se tapahtuu säälistä. Mutta on hyväksi, jos mies osaa itse selittää ja keksiä syyn, miksi nainen "oikeasti" rakastui juuri häneen. Helpottaa kummasti oloa ja elämää, vai mitä.
- kutistus
Mut jos naiset rakastuukin siihen bemariin. On ne nin tyhmiä.
- autoilija
ai että "bmw" on pimppimakneetti hah me ollaan kavereitten kaa ajeltu ympäri E-suomea kaikenlaisilla pommeilla ja monesti kurvattu "loistoautojen" taakse ja kuinkas ollakkaan naiset tulee juosten kyytiin koska se on pärstäkerroin mihinkä autoon ne menee mitä hienompi auto sitä pienempi muna että ei tarvi ostaa miljöönan pemarii et saa naista
- Anonyymi00008
Onhan se nähty, että raha vaikuttaa. Jos on rikas mutta ruma, niin naisia pyörii silti sen tyypin ympärillä.
- Anonyymi00007
Pieni kullien palsta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Toivotko koskaan mies...
Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.971248- 561242
Tämän päivän puukotusuutinen
Epäillyn tuntomerkit? Nisti vai matu? Laittaisin betsit jälkimmäiselle.171070- 18945
Olisin valmis salaisiin tapaamisiin
Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet45823Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta
Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne114804- 15752
Olisit voinut olla...
....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n64742- 38629
YT skoda Transtech
Noin 200 saa potkut. Saksikäsipetturi ajoi suomen konkkaan ja tarkkikselle. Totaalinen Petosjytky..72623