pitäisikö kertoa

nainen vain

Niin eli pitäiskö mainita kolmansilla treffeillä, että ei ole paljon kokemusta seurustelusta? Tai ainakin mainita, että mä en ole koskaan harrastanut seksiä? Ja musta seksi kuuluu rakkauteen, eikä muuten vaan harrasteta sitä huvin vuoksi.

3

2091

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • M21.

      Emme mekään maininneet sitä koskaan, tiesimme sen. Tyttö oli neitsyt, minulla oli poikuus silloin tallella mutta hyvin se meni kun päästiin yhdyntävaiheeseen vaikka kummatkin oli kokemattomia.

      Siis nykyään ei olla enää yhdessä eli ex kyseessä.

    • no ehkä se kannattaa kertoa kun sun mielestäsi se seksi alkaa olla ajankohtaista.

    • Nimetön

      Tietty riippuu vähän tilanteesta, minkä ikäinen olet esimerkiksi? Mitä vanhempi olet, ja edelleen neitsyt, niin sitä oudompaahan se miehistä on. Toisaalta moni mies varmasti arvostaa sitä piirrettä ja pelimiehet kyllä tippunevat kyydistä pois, jos et sänkyyn heti ole hyppäämässä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      134
      1465
    2. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      518
      1294
    3. Miesten suusta kuultua

      Olen tässä samaa nyt muutaman kerran kuullut miesten suusta seuraavaa, toki hieman erilaisin sanavalinnoin kerrottuna: "
      Sinkut
      167
      760
    4. Mitä vikoja

      kaivatussasi on?
      Ikävä
      50
      680
    5. Sinkut-palstan suurin valhe

      Sinkut-palstan suurin valhe on väite siitä, että naisten olisi helpompaa pariutua kuin miesten. Niin kauan kuin sitä va
      Sinkut
      204
      666
    6. Martina Aitolehti täräyttää suorat sanat Immu Fight Nightista: "Menen tietysti voittamaan"

      Martina Aitolehti on ehtivä. Nyt hän on mukana Immu Fight Nightissa - ja kehässä vastaan tulee Nanna Karalahti. Miten l
      Kotimaiset julkkisjuorut
      154
      663
    7. Nainen, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, miehestä?
      Ikävä
      49
      647
    8. Haluaisin mies tietää pari juttua

      Haluisin mies laittaa sulle viestiä ja kysyä paria asiaa sulta. Mun piti kysyä ne tässä joitakin päiviä sitten irl, mutt
      Ikävä
      22
      610
    9. Miten usein

      Vielä siellä muistelet meitä tai minua?
      Ikävä
      44
      582
    10. Nainen mitä jos kaivattusi olisi biseksuaali

      Loppuisiko kiinnostus
      Ikävä
      74
      563
    Aihe