Hurjapäät(The Fast And The Furious)

Aloin just tsiikaan tota elokuvaa dvd:ltä. Autot ainakin mahtavan hienoja. Laittakaapa kommenttia tosta elokuvasta, pölisen ite lisää vähän myöhemmin.
7360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Melkoisen basic leffa, tarpeeksi viihdyttävä ja ovathan ne autot pirun makeita, ei siinä mitään. Vin Dieselin osalta ihan jees leffa, mies pääsee tässä oikeasti näyttelemään eikä vain poseeraamaan.

** / *****

Äänestä
  • Ainakin Triple X:ää parempi. Vauhdikasta menoa vaikka juoni ei päätä huimaakaan.

    Äänestä

  • loppuun. Silmänruokaa oli jep ja olihan siinä juonen tapainenkin. Pojot menevät naisille, autoille, vauhdille ja kohtuullisen hyville näyttelijäsuorituksille. Annan hieman enemmän kuin sä **½/*****

    Äänestä

Tuollaiseen skeidaan ei pitäisi vakavasti otettavan papan hukata aikaa...

Äänestä
  • kyllä Herra, kyllä=)

    Äänestä

  • Hb kirjoitti:

    kyllä Herra, kyllä=)

    Olet nähnyt valon! Onneksi olkoon uskoon tulostasi...

    Äänestä

  • kastaja kirjoitti:

    Olet nähnyt valon! Onneksi olkoon uskoon tulostasi...

    on nyt Herrani. Aamen)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hb kirjoitti:

Aloin just tsiikaan tota elokuvaa dvd:ltä. Autot ainakin mahtavan hienoja. Laittakaapa kommenttia tosta elokuvasta, pölisen ite lisää vähän myöhemmin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu