Mp3-soitin autoon?

Mikä on hyvä MP3-soitin autoon?
2373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ole paljoa vaihtoehtoja vielä, mutta
veikkaisin, että Kenwoodin soitin on paras ja
Aiwan soitin toiseksi paras.... ja muitahan nyt
ei sitten Suomesta löydykkään. jotka lukee
ämpeekolmosia....

Äänestä

Hommaa kannettava tietokone, niin saat aika
paljon mp3 musaa kulkeen kätevästi mukana, ku
joku 9gb sisältää jotain 2100 musiikkikappaletta.
Piuha väliin, jossa toisessa pääs on stereoplugi
ja toises pääs RCA, ja se vahvistimeen, ni rupee
toimiin.... Winamp rules....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TeostoInMyAss, MP3 Rullaa kirjoitti:

Mikä on hyvä MP3-soitin autoon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu