miksi jotkut homppelit

...näyttää homoilta,toiset ei?
1126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oon miettinyt samaa. Ehkä johtuu sitä, että jos on "haku päällä" on pakko korostaa homomaisia piirteitä, että toiset homppelit näkee missä mennään. Toisaalta, jotkut homot käyttäytyy aina niin homomaisesti, että erottuvat takuulla "edukseen". Ei kai niillä voi jatkuvasti olla haku päällä? Tai, jos eivät oo vielä löytäneet sitä oikeaa?? Voihan myös olla, että nämä homosuhteen ns. naiset käyttäytyvät enemmän homomaisesti. Ei mulla sinänsä ole mitään homoja vastaan, jokainen tehköön mitä haluaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aiwan kirjoitti:

...näyttää homoilta,toiset ei?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu