Miksi koskaan ei puhuta aineitten käytön huonoista puolista. Aina kehotetaan käyttämään sitä ja tätä hormooneja jotta pääsee tuloksiin. Minkätakia ei oteta asiaa todella vakavasti. Hormoonit luokitellaan huumeisiin ja ne on laittomia aineita markkinoida.
Hormoonien käyttäjistä on muille haittaa. Ei se haittaa jos oman terveyden pilaa niillä mutta nämä kaikki hormooni bodarit voivat olla ihan arvaamattomia. Voi tulla syyttä suotta kimppuun jnpp. Jos vetää alkoholia ja hormooniaineet jyllää veressä niin aivan varmaan nuppi sekoaa suurimmilla osilla ja voi selvinpäinkin käydä niin :)
EI KANNATA KÄYTTÄÄ !
Hormoonien käyttäjistä on muille haittaa. Ei se haittaa jos oman terveyden pilaa niillä mutta nämä kaikki hormooni bodarit voivat olla ihan arvaamattomia. Voi tulla syyttä suotta kimppuun jnpp. Jos vetää alkoholia ja hormooniaineet jyllää veressä niin aivan varmaan nuppi sekoaa suurimmilla osilla ja voi selvinpäinkin käydä niin :)
EI KANNATA KÄYTTÄÄ !
Vastaukset 8
Vanhimmat
Voimaa ja massaa tulee aika nopeasti,mutta niin ne myös lähtee.Sivutuoteena kasvoi myös rinnat jotka piti myöhemmin leikkauttaa.lääkäri sanoi että testo muuttuu elimistossä osittain naishormooniksi.Arvatkaa vieläkö käytän.Vielä se vaikutus viinan kanssa tehostuu.
jatkaa sitä käyttämistä... ja jos ei ole suhteita mafiaan tai moottoripyöräkerhoihin niin kuin luultavasti tuolla yhdellä ylläolevalla, kannattaa ainakin tienata insinöörin palkkaa.
Tv:stä tuttu pullistelija Remonttireiska on hyvä esimerkki. Aikoinaan oli kovasti lihasmassaa,nykyjään kuin tavallinen Reiska.
Eipä tuo enää viitsi pullistella,kun ei ole lihaksiakaan.
Ei kai se mikään älytön keho ole koskaan ollu?.. :) Sen muistan vuosia sitten lukeneeni jostain lehtiartikkelista, että hän hankkiutui niistä lihaksista eroon(syytä en tiedä/muista). Mutta sen jälkeen taisi kylläkin hankkia vähän lihasmassaa takaisin. Että en välttämättä menisi sanomaan, että kyseinen henkilö olisi mitään hormoneja käyttänyt, vaikka mistäpä minä tiedän.
Kyllä hän melkoinen jytikkä oli 110kg,eikä ollut rasvoja.
Kantsinut hankkia palauttavat ja syödä kunnolla? Tekstistäs päätellen et oikein hoitanu kunnolla loppuun sitä. Nappia naamaan ja sillä selvä? no ei todellakaan
on entinen huippu jääkiekkoilija
pelasi jokereiden nuorissa, lopetti
nuorena muistin mukaan vammoihin
pelasi mm suomen nuorten em joukkueessa
joka voitti em kultaa v 78 vai oliko jopa mm
kultaa en muista, mutt jääkiekkoilija hän oli
pelas jari kurrin kans samassa ketjussa..
Tiennykkän :) aika massiivinen kaveri kumminkin on mitä teeveesä nähnyt