Jossa yx ylilhava kundi juoksentelee jonkun ryhmän keskellä autiolla saarella. Onx sillä saarella Mc Donalds jossain vai mistä se kundi hankkii päivittäisen energia-annoksensa.
Onko se LOST se sarja?
7
1043
Vastaukset
- se ykxs
se keittelee vikkelää. sillä se sätkii
- dipsu-creeper
on varaa kadottaa läskiä, ja silti pitää yllä lihavan leimaa :D Suosittelen lämpimästi kaikille!
- mm. majoneesia
ja sipsejä joita napukanpainelijat saa ilmaiseksi taivaalta. Maapähkinävoitakin on isoissa purkeissa.
- kunnon varastot
kaikkee herkkkua löytää varastohuoneen ja vielä taivaaltakin sataa herkkujaa jeee paratiisi!
- jojojojojojojojojoj
Niin 2 kauden ekaan jaksoon mennessä porukka on ollut saarella vasta 44 päivää, ja löytävät hatchin jossa on iso ruokavarasto.
Kukaan ei laihdu 44 päivässä, ainakaan isokokoinen ihminen. 44 päivää 6-7 viikkoa??- typsyhli
varmasti laihtuu 6-7 viikossa vähän vaikka isokin ihminen kun juoksentelevat siellä ympäriinsä ja hikoilee.aivan taatusti.
eli työsopimuksessa olisi voinut olla että "10kilon painonpudotus ensimmäisen kauden aikana".ei ole liikaa vaadittu. - ..kattonu..
typsyhli kirjoitti:
varmasti laihtuu 6-7 viikossa vähän vaikka isokin ihminen kun juoksentelevat siellä ympäriinsä ja hikoilee.aivan taatusti.
eli työsopimuksessa olisi voinut olla että "10kilon painonpudotus ensimmäisen kauden aikana".ei ole liikaa vaadittu...koko sarjaa ollenkaan?! Ekassa kaudessahan sitä ihmeteltiin sielä saarella että miten se ei laihdu ja se selitti sen..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1432841Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2782548Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?341502Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.381484- 1211212
- 1081163
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee151075Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041053Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.317935Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La60922