eli onko elämää työpäivän jälkeen? tai kiusaako
jokapäiväiset säryt elämääsi? vastaus on että ELÄMÄÄ ON JA SÄRYISTÄ EI TIETOAKAAN!!!!
olen nimittäin löytänyt itselleni ja perheelleni
uuden elämän/terveen elämän alun jonka nimi on NIKKEN kertokaa omia kokemuksia jos olette nikkeniin tutustuneet!
onko elämää työpäivän jälkeen?
icefire1
3
906
Vastaukset
- Saara-Asseri
uuden tyylin Aku Ankasta. Se on höpsismi.
- työpäivän aikana?
Allekirjoitathan adressin nimeltä
Työ-, opiskelu- ja koulurauhan vuosi
http://www.adressit.com/koivu0809 - Lissux
Ai elämää työn jälkeen. No jos sohvalla lekottelua voi sanoa elämäksi, niin on sitten.
Selkää särkee, lonkkaa särkee, käsivarsia särkee. Alle pitäisi saada pyörätuoli ja puoliso veisi ulos sorsia syöttämään, niitä nälkäisiä lintuparkoja. Ei kyllä mitään järkee, jos aina särkee!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1164895Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1153978Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2153896Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202275Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575821996Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801396- 1371374
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1721369En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531155