EasyBleach - Hampaiden valkaisu

Katselin netissä tuommoista (http://clik.to/valkaisu) ja on kyllä niin HALPA että kaippa tuota on pakko kokeilla. Kellään kokemuksia tästä tuotteesta? Paljon se lupaa, mutta mitä se loppujen lopuksi antaa. Suhtaudun aina todella epäieväisesti kaikkeen tälläiseen..
84232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Olen kovasti itsekkin kiinnostunut tuosta, mutta myyjä on näköjään aika passiivinen. Tein jo kolme tilausta (viikon välein) s-postilla, mutta myyjä ei vastaa. Vähän epäilyttää jo tuo toiminta ja kaupankäynti.

Äänestä
  • Itse kyselin varsin myyjältä tästä tuotteesta ja sain todella hyvää palvelua. Jossain viestissä hän ilmoitti olevansa syyskuussa lomalla.
    Itse tuotetta en oikomishoidon takia ole vielä kokeillut.

    Äänestä

  • Sieltä vastattiin, ainakin omalla kohdalla, että onko onllut juuri kesälomalla tms. silloin kun olet sinne lähetellyt postia...

    Äänestä

Ei ole ammattilainen.

Hampaita syövyttävä aine.

Ulkomaalainen tarjoaja.

Halvalla saa huonoa.

Äänestä

Olen tilannut Huuto.netin kautta ja yllätyin tosissani. Se tehoaa aivan sikahyvin ja helppo käyttää. Jo ekan kokeilun jälkeen ihan selvä ero, joka paranee vaan käytön myötä.

Kuulostaa mainostukselta, mutta tämä on kyllä ihan oikea "testimonial".

Sitä paitsi Huuto.netistä tuon saa vielä halvemmalla. Myös myyjä on mukava ja neuvoo mielellään.

Äänestä

Moikka!
Hammaslääkärini sanoi että ne voi vaurioittaaientä.En tiedä mistä ainnesta puhui,mut jostain jonka voi ostaa tosta noin vaan ja valkaista ite.Mä sain hammiksen kautta sellaset muovimuotit ja aineen kotiin.Joka ilta 7 pvää laitetaan yöksi.Valkaisee asteittain,eikä vaurioita ikeniä!Hyvin toimii ja on ainakin turvallista ja toimivaa!!

Äänestä
  • ja paljonko maksoi?

    Äänestä

Huusin aineen huuto.netistä. Ensimmäinen aine joka todella valkaisi hampaani:D Lukekaa palautetta huuto.netistä.Itsekkin epäilin ennen kuin näin tuloksen:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


qwerty84 kirjoitti:

Katselin netissä tuommoista (http://clik.to/valkaisu) ja on kyllä niin HALPA että kaippa tuota on pakko kokeilla. Kellään kokemuksia tästä tuotteesta? Paljon se lupaa, mutta mitä se loppujen lopuksi antaa. Suhtaudun aina todella epäieväisesti kaikkeen tälläiseen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu