Selkärankaa etsitään!

Pomoltamme on selkäranka kateissa. Täysin.
Pyydetään pikaisia yhteydenottoja jos
ilmaantuu ylimääräisiä rankoja!
KIIRE! p.s. Suoritan asennuksen itse henk. koht. kirveellä ja vesurilla!
1322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jumanklavita..... sitä on siis liikkeellä.
Meillä sama juttu; täysi veltto saamaton paskiainen on pomomme. Ei edes potku ahteriin saisi ryhtiä siihen. Eli yksi ranka tännekin tarvittais. MInä en kyllä rupea käsiäni likaamaan asennuksessa. Eli siinä olis hyvä urakka jollekin halukkaalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Selkärangallinen kirjoitti:

Pomoltamme on selkäranka kateissa. Täysin.
Pyydetään pikaisia yhteydenottoja jos
ilmaantuu ylimääräisiä rankoja!
KIIRE! p.s. Suoritan asennuksen itse henk. koht. kirveellä ja vesurilla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu