Lihakset räjähti kasvuun

Ihmeellistä kun ihmiset haukkuvat tribulus kapselit maanrakoon. Itsellä ainakin lihakset ja voimat kasvoivat merkittävästi, kun otin 2 kk "kuurin" tuossa taannoin.

Kylkiäisinä vielä panetti huomattavasti enemmän kuin ennen. Ei vaimokaan päässyt enää valittamaan seksin puutteesta.

Eli OMASTA mielestäni paljon parjattu tuote maksoi kyllä itsensä takaisin. Turvallinen ja edullinen tuote, jos ei roinaamaan halua alkaa.
81846
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Toki Tribulus toimii, jos oma testotuotanto on kuin hiirellä. Normaalihormonitoiminnalla varustetulle miehelle siitä ei ole mitään apua.

Äänestä

jos ne kerran kasvoi räjähtämällä!!!
niin uskotaan muuten tulee kyniksille pettymyksiä, kun "kauppias" taas suosittelee...

Äänestä

"Ei vaimokaan päässyt enää valittamaan seksin puutteesta", tää on aina hyvä lause, kun on popsittu jotain ns. ihmelääkettä. Kertoo sinänsä jo henkisesti heikkoudesta, mutta tietysti jos se parantaan itsetuntoa, niin ok.

Äänestä

Jaahas, en kyllä oikein usko. Itellä kyseinen purkki ollut kaapissa kohta vuoden. Kuukauden söin ei muuta iloa kun muna oli puoliveltto kokoajan.

Kreatiini, glutamiini auttaa ei muut luontaistuotekaupan tavaroista.

Toi saattoi olla uskottava jotta jos on alhainen testoteroni taso niin on apua, mutta mielestäni mulla on alhainen eikä ollut voimiin/kasvuun liittyvää hyötyä. Tietysti käytin sen 2 tablettia päivässä muutaman viikon.

Äänestä
  • Itse otin sitä 9 tabua päivässä.

    Äänestä

  • Tribuluksen kans. En tiedä kumpi toimii mut tulokset nousee kohisten muutaman hiljaisen vuoden jälkeen...ja kiku kans niin että avokkikin on ihmeissään.

    Äänestä

Moro!

minkä valmistajan tribulusta käytit?

Äänestä
  • mulla kans toiminu ja tulokset paranee ja myös seksuaalinen aktiivisuus lisääntyy.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tribulus kirjoitti:

Ihmeellistä kun ihmiset haukkuvat tribulus kapselit maanrakoon. Itsellä ainakin lihakset ja voimat kasvoivat merkittävästi, kun otin 2 kk "kuurin" tuossa taannoin.

Kylkiäisinä vielä panetti huomattavasti enemmän kuin ennen. Ei vaimokaan päässyt enää valittamaan seksin puutteesta.

Eli OMASTA mielestäni paljon parjattu tuote maksoi kyllä itsensä takaisin. Turvallinen ja edullinen tuote, jos ei roinaamaan halua alkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu