pysy erossa kengistäni

Voit tehdä mitä vaan, varastaa rahani taikka polttaa taloni, mutta pysy erossa sinisistä mokkakengistäni.
3142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

..jotkut asiat voi olla jollekin tosi rakkaita..

Äänestä

kengistäs välitä. NÄÄ saappaat on mun omat ja ovat tehty kävelemistä varten. Jonain päivänänä nää saappaat kävelee sun ylitses.

Äänestä
  • kaupoi buutseja haluaakaan. Ne on junteille. Mutta nää mun kengät on niin rock ja sexyt.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Elvis P. kirjoitti:

Voit tehdä mitä vaan, varastaa rahani taikka polttaa taloni, mutta pysy erossa sinisistä mokkakengistäni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu