Milloin alkaa Teho-osaston uusi kausi USA:ssa?

Milloin Teho-osaston uusi kausi alkaa USA:ssa? Onko kenelläkään tietoa? Mitä sarjan henkilöhahmoille tulee jatkossa tapahtumaan? Tuleeko mukaan uusia henkilöitä?
2232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

www.tv.com

Äänestä

Usassa alkaa 13 kausi 21.9 eli jo ensi torstaina!

Juonipaljastuksia voi käydä jo lukemassa sarjan joiltakin ulkomaalaisilta nettisivuilta.Olen jo löytänyt 7 ekan jakson juonareita eri foorumeilta.

Sarjalla on myös suomalaiset fanisivut: www.geocities.com/ersuomeksi/

Siellä on jo suomennettuna muutaman 13 kauden ekan jakson tapahtumia pääpiirteittäin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


skebujebu kirjoitti:

Milloin Teho-osaston uusi kausi alkaa USA:ssa? Onko kenelläkään tietoa? Mitä sarjan henkilöhahmoille tulee jatkossa tapahtumaan? Tuleeko mukaan uusia henkilöitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu