PAAVIN TURVALLISUUS

Suomessakin aletaan pikkuhiljaa päästä jyvälle mihin islam tähtää...
5372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

erkki haluaa lisää väkivaltaa.

Äänestä

Jihadin nimissä tapamme kaikki jotka sanovat meidän olevan väkivaltaisia.

Äänestä

ISRAEL omistaa 90% USA:n ja suuren osan maailman mediasta. Siksi meille on annettu "ISLAMIN UHKAT!".... =)

intresssit

Entiset uhrit - nykyiset natsit

Äänestä
  • Kiristääkö päätä kun kuulet että kaikki eivät ole kanssasi samaa mieltä? Tuntuuko siltä että happi loppuisi. Niin kuin vanne kiristyisi?

    Älä huolehdi. Kelaan hip hop.. Siellä sitä annetaan rahaa taskuun jolla voit ostaa alkomahoolia joka rauhoittaa.

    Äänestä

on tää toivoton projekti täällä.tään suitsukkeen savu jää seisomaan tänne lasikoppiin.-Etkö sää vois hiaman raottaa sitä ovea? -Ei nehän ampuu mut heti perkele.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Is lama now kirjoitti:

Suomessakin aletaan pikkuhiljaa päästä jyvälle mihin islam tähtää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu