Adressissa otetaan kantaa pamputukseen

Miksi ei pamputettu kunnolla?

http://www.adressit.com/tampere

Kysymme ja ihmettelemme

Seppo Lehto
6418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sapeli-Simosen kunniaa pitää vaalia

Tätä mieltä tamperelaiset

Äänestä

Alä pottapää sekoile! Asiasta samaa mieltä, mutta en kyllä allekirjoita mitään missä olet mukana. Pilaat kaiken läsnäolollasi.

Älä enää ota kanstaa kanslallismielisiin asioihin. Pilaat meidän kaikkien maineen!

Äänestä

Kännissäkö sinä tuon adressin väänsit? Sen verran omaperäinen ja huono tyyli sinulla näyttää olevan kaikessa mitä teet, että en todellakaan tule nimeäni tuohon laittamaan.

Äänestä
  • En minä kännissä vaan kun on tota punakaartin sukuvikaa ja tullut vähän haisteltua sekä liimaa ja runsaasti tinneriä silloin nuorempana 50luvulla. En tunnistanut sinua lähettämästäsi kuvasta.
    Nyt alko kuin taikasauvasta iskettynä vituttamaan. Kello on jo yli puoli kasia. Ei saisi tähän aikaan olla vielä? Mitä???
    Räikkönen ei muuten voita ennen kuin Myllylä lopettaa ryyppäämisen. Jos luulet että siitä sitten sukset levenee, olet veikannut väärää hevosta pilvenmäellä, igen.
    Mitä vitun hajuun tulee, ei ainakan lauttasaaressa tai tapiolassa, josta melkein juuri lensin, ole sen suurempaa ongelmaa. Maikkarin uutiset täytyy kuitenkin katsoa.
    Onko sinulla TV?
    Että näin on. Lisäksi hatuttaa. Saatana.

    Äänestä

Varsinkin mustasta ja syvällä ja poikittain "siellä".

Näin Aleksanterinkadulla Filmtownissa uudet elokuvajulisteesi, uusista elokuvistasi: Syvempi "kurkku" - Penatrator 2, Lahden todellinen mustamakkara lover, Exit is my frontdoor, Exit in is Sexy...

=)

Äänestä

Paavo Arhinmäki suorastaa himoitsee kuumaa mustaa pamppua suoleensa

Pravda

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tukea ja moitteita Kari Raj... kirjoitti:

Miksi ei pamputettu kunnolla?

http://www.adressit.com/tampere

Kysymme ja ihmettelemme

Seppo Lehto

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu