Öitä öitä :)

Unet kaikille hömmiäisille ja sipulirenkaille. Muistakaa karkottaa möröt pois sänkynne alta ennen kun alatte nukkumaan. :)
5268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

nukkuu rauhassa enkä mörköjen kaa!

Äänestä
  • KANSSA!!!!!!!

    Äänestä

Onko niitä sängyn allakin? Sängyn päällä on aina mörkö, jos en minä itse niin sitten kissa...

Öitäpä öitä!

Äänestä
  • Ja vaikka kuin ajat niitä pois, niin ne tulee uudelleen!

    Äänestä

muistannu niitä mörköjä häätää.......



yö täynnä örkkimörkkejä......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


black_fan kirjoitti:

Unet kaikille hömmiäisille ja sipulirenkaille. Muistakaa karkottaa möröt pois sänkynne alta ennen kun alatte nukkumaan. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu