aurauskulman säätö

paljon maksaa
5576
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mk!

Äänestä

onko kyntöjälki liian kapea, vie aura hankkijalle

Äänestä

...maksoi pelkkä tarkastus 150,-, säätö ois ollut
100,- lisää!

Äänestä
  • kävin äsken teboililla, ei maksanut mitään kun
    sillä kepillä mittas. mutta 150 olis maksanut,
    jos olisi mitannut koneella.

    Äänestä

Maksoin nelipyöräsuuntauksesta 300 mk, katsottiin
kaikki pyörät, monissa nykyautoissa on nimittäin
säädöt myös takapyörissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jooseppi kirjoitti:

paljon maksaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu