Ai että Hulkki onkin sitten natu?
Hulkki sitten varmaan kertoo, mitä roinatarinoita kirjoittelit eräällä voimailupalstalle useita vuosia ja kerroit kuinka ihanaa on roinarin maailma ja puolustelit kaltaisiasi henkeen ja vereen.
Nyt sinä sitten oletkin natu?
Hulkki poika, kuules yks juttu, se että on kerran roinaaja on aina roinaaja. Ei se puhdasta kenestäkään tee, jos on käyttämättä pari kuukautta aineita tai pari vuotta.
Ihmetyttää tuollaiset lapaseen runkkaajat, jotka toisena päivänä ovat toista ja toisena taas aivan jotain muuta.
Vai huomasitko ettei kroppasi ole sopiva vaikka mitä laittais suuhun ja nyt halusit sitten kunnioitusta kertomalla kaikille olevasi natu?
Kerrot varmaan meille mistä takinkääntö johtui?
Hulkki sitten varmaan kertoo, mitä roinatarinoita kirjoittelit eräällä voimailupalstalle useita vuosia ja kerroit kuinka ihanaa on roinarin maailma ja puolustelit kaltaisiasi henkeen ja vereen.
Nyt sinä sitten oletkin natu?
Hulkki poika, kuules yks juttu, se että on kerran roinaaja on aina roinaaja. Ei se puhdasta kenestäkään tee, jos on käyttämättä pari kuukautta aineita tai pari vuotta.
Ihmetyttää tuollaiset lapaseen runkkaajat, jotka toisena päivänä ovat toista ja toisena taas aivan jotain muuta.
Vai huomasitko ettei kroppasi ole sopiva vaikka mitä laittais suuhun ja nyt halusit sitten kunnioitusta kertomalla kaikille olevasi natu?
Kerrot varmaan meille mistä takinkääntö johtui?
Vastaukset 19
Vanhimmat
ÄLÄ JAKSA JAUHAA PASKAA. Se on muuten kumma juttu, kuinka aina kun joku menestyy, niin alkaa tulla paskaa niskaan. No, eipä tuollaisista säälittävistä urpoista kannata välittää.
Minä en jauha paskaa.Piste.
Jokainen voi käydä eräällä voimailufoorumilla lukemassa hulkin roinatarinat usean vuoden ajalta ja kuinka kaveri kertoo roinaajien autuaasta maailmasta.
Minua ei kiinnosta kenenkään menestymättömyys tai menestys.
Siellä ne roinatarinat ovat kaikkien luettavissa.
Saat kyllä syyttää siitä paskanpuhumista ja huijaamisesta aivan vain ja ainoastaan hulkkia ja itseäsi.
Ihmetyttää todellakin tuollaiset huijarit ja kusettajat.Onks näillä vintti niin pimentynyt,ettei muista mitä itse on kirjoittanut sata vuotta ja seuraava päivänä tehdään nettisivu ja kerrotaan olevan natu?
Voi vittu sentäs mitä spede touhua!
Linkki!
Pakkotoisto on ainakin täynnä tarinaa,ellei ole pyyhitty pois,syystä tai toisesta.
kuvasta että on hirvittävän kova ojentaja natulla.
jos olet oikeassa niin syy/seuraus natuilun mainostamiseen on varmasti mm. sponsorilla, joka tahtoo paremman esikuvan ja enemmän jauhoja myydyksi...
olen todella pettynyt hulkkiin ja mainostajiin jos tuo on totta.
Vitun urpo.... efeä on ottanut ja ainakaan minä en pidä sitä roinaamisena, koska sitä se ei ole.
Mitään muuta juttua, kuin efestä sä et pakkikselta löydäkkään. Olet ilmeisesti vain kateellinen roinaaja, joka on huonommassa kunnossa, hieman siltä tuntuu.
Todellinen natubodari ei koske edes efeihin, koska tietää niiden olevan doping- aine, sekä myös huumausaineeksi luokiteltu.
Efeä "oikein väärinkäytettynä" saadaan piritilaa muistuttava olotila, jossa kyllä rasva palaa niin perkeleesti, ja suorituskyky on suorastaan voittamaton!
Jos kynnys on todella matala "pelkän" efen käytön suhteen, niin kyllä se vaan niin on, että se on matala myös myös muiden suoritusta/kehitystä parantavien lääkkeiden suhteen.
jos en väärin muista,niin joku hulkki bulkki tarinoi roinaamisestaan avoimesti pakkotoistolla ja puolusteli henkeen ja vereen sitä maailmaa.
roinannut koska muuten olisi huomattavasti isompi
maailma oli hänelle henki ja elämä
Huomautan, että tämä viesti on puhdas mielipiteeni. En väitä mitään faktaksi. Ihan sen varalta, että joku kiskaisee herneen nenään kuten usein saattaa käydä...
Etkö ymmärrä, että hulkki tulee varmaan kisailemaan kehonrakennuksessa? Tällöin hän voi tunnustaa ainoastaan efedriinin käytön, koska se on sallittua harjoituskaudella. Hulkilta lienee lipsahti joskus aikoinaan kaikki roinat, koska ei ajatellut vielä kisaavansa. Nyt ne puheet ja todisteet hävitetään, jotta hulkki saisi kisata.
Se on ok. Näinhän tekee kaikki. Minua vain vituttaa se saakelin enkelinä esiintyminen, että toistetaan natua koko ajan. Vähempikin riittäisi. Kaikki tietävät, että jätkä roinaa. Pidä turpa ja treenaa. Toivottavasti on oikeat aineet taskussa. Saakeli, jos jäät kiinni niin yhtään ketään ei koskaan kiinnosta mitä hulkki tekee tai on tehnyt. Työsi valuu viemäristä hukkaan. Mielestäni olet ainakin eduksi tieteelle, koska on jälleen yksi koekaniini testaamassa roinan vaikutuksia ihmisen elimistöön. Siitä nostan hattua. Muusta en.
Tuntuisi taas joku haravan varren kokoinen rimpula hermostuneen hulksterin natuudesta.
Täällä on moni lueskellut hulkin juttuja roinaforum.da.ru ajoilta alkaen ja tietää että mies on ollut roinaa vastaan varmaan syntymästään :)
Toisaalta tämän paikan jutuilla ei ole mitään painoarvoa eikä näistä mustamaalausyrityksistä kannata huolestua koska lajeja oikeasti seuraavat/harrastavat eivät tätä paskakasaa juuri lue :)
Hauskaa päivänjatkoa ja muistakaa harrastaa myös sen levytangon kanssa, ettekä pelkän näppiksen ;)
Nimimerkki "siksi"
Lähes taidokkaasti muodostettu provo tuo sinun viestisi, kun ensimmäisellä kappaleella jo koitat maalata kaikki eriävän mielipiteen vastaukset.
Niin kauan kuin "todistelet" juttusi ajatusketjulla "näin on, koska minä sanon että näin on" et juuri ihmisiä hetkauta.
Koita nyt tekaista edes joku feikki välimuistilinkki tms. moisten paskapuheiden "todisteeksi" :)
Tulin ihan mielenkiinnosta kurkistamaan tänne. Tyhmyyden määrä on paikoin suorastaan ylitsevuotavaa. No eipä ihme kun täällä on moderointi lähes nollatasolla. Kyllä täällä varmasti asiallistakin porukkaa löytyy, mutta erittäin hyvä että teille apinoillekin on oma forumi. Ettei teitä tarvitse laaduikkaimmila forumeilla kestää.
Takinkääntäjä voisi myös pitää linjansa kun on toisena päivänä tyhmä ja toisena vielä tyhmempi.
Olen nähnyt hulkin monta kertaa ja ihmetellä täytyy jos jotkut väittää häntä roinaajaksi!! Mieshän on treenannut iät ajat ja mikä on tulos? Ei yhtään mikään! Mies on yhtä pieni kun kuka tahansa muukin kuntoilija, ehkä pituutta löytyy keskiverto suomalaista enemmän! Ehkä hulkki näyttää 15-vuotiaan, 165cm ja 50kg "miehen" silmiin sitten isolta!
totta puhut. veikkaan että kyseinen mies on 190cm pitkä ja painaa varmasti alle 100kg. ton kokosia miehiä on suomi pullollaan. eli onko kaikki roinaajia??? VITUN KESKENKASVUSET TEINIT! KASVAKAA ITTE EKA MIEHEN MITTOIHIN JA AJATELKAA ASIAA UUDESTAAN ENNEN KU HAUKUTTE KETÄÄN ROINAAJIKS!
koittakaa nyt vittu ymmärtää,että on e ihme jos hulkin mitoissa olevaa ihmistä syytetään roinaamisesta. Antakaa nyt ihmisten nauttia onnistumisestaan. kyseinen kaveri on sen eteen tehnyt töitä. Melkein yhtä säälittävää kuin pilkata toisia netissä, on epäillä 188cm pitkää miestä joka painaa 98kg, roinaajaksi. Ja toi näyttää vielä kevyemmältä kuin 100 kilonen.
Kertokaapa...
Miestä on epäilty vuosia isojen roina-erien maahantuonnista ja levityksestä mutta todisteita ei ole valitettavasti saatu.