Tuning!

Arvatkaapa mitä! Se on niin tyhmä ja kallis
harrastus, mutta silti pitää taas keväällä saada
uudet isommat pyörät uuteen autoot, jotta
tyttöystävän voi taas hakata, kun se koheltaa ne
katukivetykseen!

No onneksi on taas kohta talvi, niin ei tarvi
harvase viikko vahtaa tyttöystävää..... ;)
2588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tai poikaystävää... :))

Äänestä
  • TUNING?
    1.4l nuhapumput ylisuurilla vanteilla ja viimisilleen laskettuna. Taas keväällä näkyy:))

    Jokainen tekee mitä haluaa. Mut ei noita viritelmiä kaikki niin hienoina pidä.

    Ja sitten on näitä jotka ulkonäön perusteella on kovakulkuisia pelejä ja konehuoneessa onkin sitte se perus mylly.

    Niinhän se on tosin mullakin.

    Haluaisin vain tietää mikä on idea siinä että laitetaan auto menevän näköiseksi mutta. Esim. esko miehet voisi ostaa suoraan rs2000
    tai rs1600 turbon ja sitä tuunaamaan. Sen mäkin ymmärrän.




    Toinen satsaa koneesee toinen levikkeisiin:))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jiri kirjoitti:

Arvatkaapa mitä! Se on niin tyhmä ja kallis
harrastus, mutta silti pitää taas keväällä saada
uudet isommat pyörät uuteen autoot, jotta
tyttöystävän voi taas hakata, kun se koheltaa ne
katukivetykseen!

No onneksi on taas kohta talvi, niin ei tarvi
harvase viikko vahtaa tyttöystävää..... ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu